Módní ikona Lottie Tomlinson vydává knihu o kosmetice! Jak vzpomíná na svou matku a kdo jí nejvíce ovlivnil?

10. října 2017 8:19
Miluje sociální sítě díky kterým teď vydává první knížku!

ČTI TAKÉ: Švédská modelka Arvida předvedla v módní kampani pro adidas hustě zarostlé nohy!

Lottie Tomlinson

Když před několika lety uspěli One Direction v The X Factoru, zavolal matka Louise Tomlinsona kadeřnici Lou Teasdale, která kluky doprovázela na turné. Požadavek zněl, zda by na turné nemohla jet i Lottie, mladší sestra Louise. Vzniklo z toho velké přátelství a od té doby bez sebe holky neudělají ani krok.

Lottie v posledních letech hodně experimentuje s kosmetikou a vlasovými kreacemi a dokonce se účastnila i Londýnského fashion weeku. Na Instagramu inspiruje více než 3,2 miliony followerů, který věrně zkouší její novinky a tipy.

„Vzpomínám si, jak jsem se ve dvanácti letech dívala do kosmetické tašky mojí mamky a přemýšlela jsem na, co se každý produkt používá. Začal jsem pak zkoumat všechny produkty na internetu a moje mamka mě pozorovala, jak to dělám celé měsíce. Potom mi konečně řekla, že si mohu něco objednat. Byla jsem tak nadšená,“ vzpomíná Lottie, která aktuálně vydává knihu o svých tipech na různé druhy kosmetiky.

still my fave red lip  my matchbox in rascal/hell ❤️❤️❤️

Příspěvek sdílený ⚡️LOTTIE⚡️ (@lottietomlinson),

„Miluji experimentování s make-upem a barvami. Jepro mne nejdůležitější objevování a vystoupení z toho, co znám. Často mě překvapí, jak jednotlivé produkty vypadají,“ přiznává a dodává, že nejraději si maluje oči. Velký důraz dává i na obočí, protože si myslí, že je to nejdůležitější část celého obličeje. Lottie vzpomíná i na svou matku, která zemřela na leukémii.

„Milovala jsem, když jsem jí mohla dělat make.up. Měla nejkrásnější tvář, seděla vždycky klidně se zavřenýma očima a úsměvem na tváři. Vždycky byla strašně zvědavá na výsledek. Nikdy jsem nezapomněla na to, jak jsem jí dělala make-up na její svatební den. Byla to taková čest,“ zavpomínala dojatě dívka. Dodává také, že nejvíc jí k její kariéře módní a kosmetické ikony pomohli sociální sítě.

„Hrají obrovskou roli, bez sociálních sítí bych nedělala to, co dělám teď. Instagram je úžasná platforma k propagaci a sdílení její práce. Moji fanoušci mi vždycky pomohli, vyjádřili svou důvěru, abych se mohla být spokojená se svým stylem,“ říká. Baví jí ale nejen make-up obličeje, ale i experimentování s vlasy.

„Je to další způsob vyjádření sebe sama. Je velmi vzrušující zkoušet něco nového a nebát se riskovat. Byla jsem hrozně nervózní, když jsem zkoušela zelenou barvu, ale nakonec se to ukázalo, jako nejlepší zkušenost,“ přiznává, ale říká, že by rozhodně nezkusila experimenty s obočím. Samozřejmě jí velmi pomohla i kadeřnice Lou, která v jejím životě hraje velkou roli.

„Pomohla mi dostat se tam, kde jsem. Vždycky mě tlačí, abych se nevzdávala a nebála se, což mi velmi pomáhá,“ říká Lottie. Jejim velkým snem je vlastní značka. „Myslím, že mám na to spoustu času,“ uzavírá a my jí držíme palce, ať se všechny její sny splní.

ČTI TAKÉ: Celebrity Crush: Do které známé zpěvačky je zblázněná Bella Thorne?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:19 středa 7. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 52
  LOVE
 • 18
  WTF
 • 15
  SUPER
 • 14
  FAIL
 • 13
  OMG
 • 12
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART