Moderátor | foto: Ocko.tv

Honza Řičař (Cann)

Znáte tu chvíli kdy o sobě chcete napsat pár slov... Čtyřikrát to smažete, pětkrát přepíšete a donekonečna čtete co jste vlastně napsali :)

Tak trochu mi to připomíná, když jsem na základce posílal smsky holkám. Pořád jsem měnil obsah a několikrát to radši ani neposlal. Věděl jsem, že psaní zpráv a textů není zrovna moje nejsilnější stránka, tak jsme ještě s nejtlustším klukem ve škole založili kapelu, abychom aspoň nějak zapůsobili. Po několika letech nám došlo, že se vůbec nic nezměnilo, ale u hudby už jsme zůstali.

Když se kouknu zpátky, hudba, koncerty, Memphis... to jsou ty nejsilnější chvíle v mém životě. Kromě jiného jsme se naučili společně překonávat překážky a hlavně jít za tím co v životě chcete. Moderování je pro mě svým způsobem osobní záležitost. Není kam se schovat a dáváte lidem kus sebe... Ačkoli se to možná do bia nehodí :) na rovinu říkám, že odhodlat se jít zkusit moderovat byla jedna z nejtěžších věcí, pro kterou jsem se rozhodl.

Všechno je výzva a chtěl jsem vám tak nějak říct, že podle mě je život od toho aby jste si plnili svoje sny a našli v sobě odvahu za nimi jít.

Jsem neskutečně rád, že se vídáme na Óčku a třeba si sem tam vzpomenete, že tenhle kluk, co tu moderuje, se jednou rozhodoval. jestli se pokusit, nebo ne... Ale bez toho abyste se nepokusili, nikdy nic nevyjde!

Těším se na vás u KitKat ÓČKO Chart nebo na koncertech :)

Mějte se! Honza

Foto

P94e20t96r26a M78a17c76h58a56c69k49o61v89a

Vyjizdet se doma z krabicky hezky, ale ja bych se radsi vyjela s tebou :-)

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART