Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Filip Vlček | foto: YoutubeOcko.tv

  Filip Vlček

  Zdarec Óčkaři!

  Řekněme si otevřeně – psát představovací texty o sobě je tak nějak zvláštní, pro někoho dokonce nepříjemné. Vždy je totiž nutné nějak začít, vytvořit takzvaný úvod, následně se vychválit do nebes, pak to trošku shodit, aby člověk nevypadal jako namyšlený hotentot, a nakonec to přece jen zahrát do autu, něco ve smyslu „ale jó, přece jen jsem borec“. Vytvořit takovou směsku písmen nemusí být vždy jednoduché. Avšak i přes zmíněná úskalí se o to v následujících pár odstavcích pokusím. Naladěni? Oukej, to bychom měli úvod, jdeme na vychvalovací část.

  Když se mě někdo zeptá „Kdo jsi a co děláš, floutku?“, vždy se představuji především jako vášnivý muzikant. Od malička zpívám, hraji na baskytaru a kytaru. Mimo to i produkuju hudbu pro nejrůznější kapely a interprety. Všechny tyto vlastnosti se spojují v kapele John Wolfhooker, kde společně s mými nejbližšími kamarády tvoříme hudbu, kterou chceme poslouchat, ale nikde ji nemůžeme nalézt. V současné době tato muzikantská skvadra tvoří také hlavní náplň mého života.

  Vlastním mimo jiné talent pro nedochvilnost, neschopnost respektovat samozvané autority a v nových sociálních skupinách nastavovat tzv. „dno“, především prostřednictvím cringeových, někdy až infantilních vtípků, které přijdou vtipné pouze mně samotnému. Extrémně mě baví ze sebe dělat blbce za rizika, že mě nikdo v dané situaci nepochopí.

  Kromě šaškování a muziky jsem také velkým IT nadšencem. Programovací jazyk PHP je mou druhou rodnou řečí a nespočet počítačů již pod mýma rukama shořely, ale i ožily. V době, kdy všichni mí vrstevníci hráli GTA nebo Warcraft, já opakovaně rozebíral všechny části své výpočetní techniky a snažil se něco vylepšit. Tyto znalosti zužitkovávám také v ÓČKU, kde kromě pozice moderátora zastupuju taky post manažera sociálních médií, tedy Facebooku a Instagramu.

  Největší srdcovky: Linkin Park, Green Day, Blink 182, Four Year Strong, Paramore, Foo Fighters, Eminem, Bring Me The Horizon, Fall Out Boy, Periphery a v neposlední řadě - zpěvačka Aurora, u které jsem přesvědčen, že jsem jejím největším fanouškem na světě.

  Řekl bych, že 5 odstavců o jednom člověku je víc než dost a tedy tímto se s Vámi loučím a těším se na Vás v pořadu Mixxxer Show nebo na nějakém koncertě.

  Zdar a sílu najdeš v sýru, tě péro, čauky mňauky, kocouři a kocourky!

  Související