Neskutečný příběh brazilské modelky: Nehoda ji připravila o nohu. Teď inspiruje miliony lidí

24. května 2019 12:51
Silvestrovský večer roku 2014 změnil modelce Paole Antonini (24) život. Vážná nehoda ji sice připravila o nohu, avšak ne o chuť do života. Nyní slavná kráska inspiruje miliony fanoušků, kterým ukazuje, že i přes vážný handicap si člověk může užívat život plnými doušky.
Paola Antonini

Paole se život obrátil vzhůru nohama během silvestrovské noci roku 2014. Tehdy do ní nabourala opilá řidička a náraz jí rozdrtil nohu. Podstoupila řadu operací, které však nohu nezachránily a lékaři jí nakonec museli končetinu amputovat. 

Do té doby byla pro mnoho fanoušků symbolem krásy, pozitivity a bohyní s neskutečným osobním kouzlem. Žádaná modelka a hvězda sociálních sítí. Není divu, že téměř každý očekával konec její modelingové kariéry. 

ČTĚTE TAKÉ: BOHATÝ FOTBALISTA A KRÁSNÁ MODELKA! 9 SLAVNÝCH PÁRŮ, KTERÉ POTVRZUJÍ TOTO KLIŠÉ

Paola se ale s následky vyrovnala po svém. Otevřeně sdílela svůj příběh na sociálních sítích jen několik dní po nehodě. Rozhodla se, že protézu nebude skrývat a že se nevzdá svých snů ani plnohodnotného života. Bolest proměnila v inspiraci a za to si získala ještě větší podporu fanoušků po celém světě. I s protézou je velice žádanou modelkou a její chuť do života je obdivuhodná.

Většina lidí se s podobnou událostí v životě jen těžko vyrovnává. Traumatická zkušenost s amputací zanechává výrazné stopy nejen na těle, ale také na psychice. I proto je Paolina inspirace tak přínosná a populární nejen mezi handicapovanými. Modelka každý den sportuje, pravidelně surfuje, plave, tančí, věnuje se crossfitu a se svým přítelem cestuje křížem krážem po celém světě.

Paola Antonini je se svými 2,6 miliony followery velkou instagramovou celebritou. Nebude tak chybět na akci Global Social Awards, jež oceňuje inspirativní osobnosti ze světa sociálních médií. Konat se bude koncem května v Praze.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:51 sobota 21. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • 43
  OMG
 • 33
  LOVE
 • 30
  SUPER
 • 25
  LOL
 • 25
  FAIL
 • 24
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART