Modelka chtěla změnit barvu očí! Skončila skoro slepá! Před operací varuje!

30. června 2018 9:54
„Byla jsem tak naivní a hloupá!“ Vyčítá si modelka Nadinne Bruna (32), která podstoupila rizikový kosmetický zákrok. Touha po modrých očích ji téměř připravila o zrak. Teď se snaží varovat ostatní.

ČTI TAKÉ: KVÍZ PRO VŠECHNY FANOUŠKY HORORŮ! POZNÁŠ FILM PODLE OBRÁZKU?

Nadinne Bruna

Argentinská kráska Nadinne Bruna je nejen populární fitness modelkou, ale také úspěšnou podnikatelkou a navíc hvězdou Instagramu, kde má přes 200 tisíc sledujících. To jí ale nestačilo!

Exotická kráska s bronzovou pletí a havranově černými vlasy vždycky toužila po modrých očích, což na svých sítích často prezentovala. Zde si Nadinne také všiml plastický chirurg z Kolumbie, který jí nabídl slevu na speciální kosmetický zákrok. Ten měl skutečně modelčiny přirozeně hnědé oči změnit na modré.

Naturally Beautiful...

Příspěvek sdílený THE BRUNA TWINS (@nadinne.bruna.model),

I se slevou však za zákrok zaplatila téměř 62 tisíc korun. Také kvůli němu musela odcestovat do Kolumbie, protože ve Spojených státech jsou podobné operace nelegální.

Během zákroku lékař do očí modelky vložil silikonové implantáty s modrou barvou. Bezprostředně po operaci se ale objevily komplikace. Nadinne oči pálily a velmi bolely. Její zrak se rozostřil, až byl úplně rozmazaný a oční bulvy celé zrudly. Následně na klinice proběhly další dvě operace, které se pokoušely zrak zachránit. Marně.

Dnes, rok a půl po operaci, Nadinne vidí asi jako devadesátiletá babička. Na levém oku se zrak zhoršil o padesát procent, v pravém oku o celých osmdesát procent. Navíc trpí šedým i zeleným zákalem a dalšími zdravotními problémy, které se již nevyléčí.

„Operace mi zničila život. Před ní jsem měla perfektní oči, viděla jsem bez sebemenších problémů. Dnes, rok a půl po operaci, vidím rozmazaně, oči mě neskutečně pálí a jsou zarudlé. Byla jsem hodně naivní,“ říká Nadinne a varuje před podobnými nesmyslnými zákroky ostatní.

ČTI TAKÉ: 15 SUPER TRAPASŮ RODINY KARDASHIAN A JENNER! TOHLE SE FAKT NEPOVEDLO!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:54 neděle 28. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • 130
  OMG
 • 40
  FAIL
 • 24
  WTF
 • 21
  SUPER
 • 20
  LOL
 • 20
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART