Mladá zpěvačka a youtuberka Christina Grimmie zastřelena během autogramiády

12. června 2016 14:34
Christině, kterou jste mohli znát jako zpěvačku, youtuberku a účastnici talentové soutěže „The Voice“ bylo teprve 22 let...

Ve chvíli, kdy sympatická Christina rozdávala úsměvy a podpisy zhruba stovce fanoušků po pátečním koncertě s kapelou Before You Exit v Orlandu, k ní přistoupil ozbrojený 27-letý Kevin James Loibl s dvěma pistolemi a beze slova ji zastřelil. Poté namířil zbraň i na sebe a střelil. Christinin bratr, který byl na místě se na něj ještě před tím okamžitě vrhl, aby ho zneškodil a zabránil smrti někoho dalšího. Christina byla převezena do nemocnice, ale tam svému smrtelnému zranění po několika hodinách podlehla.

Bratr Christiny se snažil střelce zneškodnit, ale už bylo pozdě...

„S těžkým srdcem potvrzujeme, že zpěvačka Christina nás navždy opustila,“ uvedla vydavatelka Heather Weiss. „Prosíme, abyste v tomto čase smutku respektovali soukromí rodiny.“

Nikdo nechápe, co bylo za mužovým činem a jeho rozhodnutím vzít mladé zpěvačce život. Ať byl ale důvod jakýkoliv, život to Christině už nevrátí. Zatím není jasné ani to, jak se střelci podařilo se zbraněmi na koncert proniknout. S velkou pravděpodobností se jednalo o psychicky nemocného jedince, který Christinu sledoval na sociálních sítích, byl jí posedlý a vyhrožoval jí smrtí. Do Orlanda prý stalker přicestoval jen za účelem Christinu zabít.

Christina Grimmie

Nad smrtí talentované dívky truchlí i známé osobnosti včetně zpěvačky Demi Lovato a dalších hvězd. Christina se umístila na třetím místě v šesté sérii talentové pěvecké show The Voice (Hlas). Její mentor v soutěži byl Adam Levine, frontman kapely Maroon 5. Už v 17 letech vydala Chris první album s názvem Find me (Najdi mě). Mezi její nejoblíbenější hit patří Tell My Mama.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:34 pondělí 10. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • 182
  OMG
 • 38
  WTF
 • 17
  FAIL
 • 7
  SUPER
 • 6
  LOVE
 • 4
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART