Mladá dívka se styděla za své jizvy získané sebepoškozováním! Tatér Ryan jí pomohl se jich zbavit!

14. listopadu 2017 11:35
Dívka se chtěla zbavit svých jizev, nikdo jí ale nechtěl potetovat. Pomohl jí až projekt Jizvy krásy a tatér Ryan, který si vybral právě tuhle zvláštní specializaci!

ČTI TAKÉ: Cole Sprouse a Sabrina Carpenter slaví a fotí se pro Converse!

Tetování

Tetování pomohla mladé irské dívce Aiofe Lovett zbavit se závažného psychického onemocnění. Aiofe bojovala se sebepoškozováním několik let a přestože se již vyléčila, jizvy si ponese celá léta, jako vzpomínku na doby, na které by nejraději zapomněla.

Dívku ale napadlo, že by si jizvy mohla překrýt tetováním. Žádný tatér ale nechtěl pracovat s jizvenou kůží. Až na jednoho. Aiofa matka narazila na projekt Ryana Kellyho Jizvy krásy, projekt, který má pomáhat lidem, kteří bojovali se sebepoškozováním.

„Je to velmi těžké, když vám jizvy připomínají tu špatnou dobu i ve chvíli, kdy už jste čistí. Jizvy vám připomínají to, jak jste se cítili. Jsou to pocity hanby a viny,“ říká dívka. Ryan zahájil svůj projekt v únoru, kdy jeho salón navštívila jiná dívka, která měla ten samý problém.

„Dívka přišla náhodně do mého salónu, že chce udělat tetování a zakrýt tak své jizvy. Začali jsme si povídat a vyprávěla mi svůj příběh,“ prozradil Ryan. „Bylo to pro ní hodně důležité,“ dodává tatér.

„Dělá z něčeho ošklivého krásné věci. Dává vám svobodu a vrátí se vám zpět vaše sebedůvěra. Je velmi těžké jít do nové práce s jizvami a odpovídat na tolik otázek,“ přiznává dívka.

Rayn přiznává, že tetovat kůži plnou jizev je těžké a někdy to může trvat trochu delší dobu. „Pro mě to ale znamená mnohem víc, protože pomáháte někomu, kdo prožil něco špatného,“ přiznává Ryan.

ČTI TAKÉ: Victoria´s Secret má letos rekordní počet čínských modelek! Mrkni na ně!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:35 středa 14. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 80
  LOVE
 • 17
  SUPER
 • 13
  OMG
 • 12
  LOL
 • 12
  FAIL
 • 11
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART