Miro Žbirka odtajnil svého dalšího exkluzivního hosta na Vánočním Symphonic Tour 2017!

30. června 2017 11:02
Zpěvák Miro Žbirka prozradil, že dalším exkluzivním hostem v rámci jeho Vánoční Symphonic Tour 2017 bude...

ČTI TAKÉ: CHRISTIANO RONALDO BUDE OPĚT OTCEM! JEHO PŘÍTELKYNĚ JE TĚHOTNÁ!

Miro Žbirka

...zpěvačka Lenka Filipová! Spolu s Jaroslavem Svěceným obohatí program připravované show, která se uskuteční ještě letos v Brně, Plzni, Bratislavě a Pardubicích. Doprovázet je bude Zlínská filharmonie a místní dětské sbory. Publikum se tak může těšit na vystoupení plné známých melodií.

Zpěvačka a kytaristka Lenka Filipová na nějakou dobu přerušila vystupování na veřejnosti. Na svém facebookovém profilu nedávno vzkázala svým fanouškům: „Cítím, že vysvětlení Vám dlužím, a proto bych Vám chtěla říci, že šlo o vážné selhání imunity. Následné léčení mám za sebou a nyní regeneruji a začínám se připravovat na další sezónu.“

Její vystoupení v rámci Mekyho tour bude jistě jedno z prvních, které ji v tomto roce čeká. „Dostala jsem tuto nabídku a opravdu s radostí jsem ji přijala. Meky je vtipnej, fajn kamarád, mám ho moc ráda a už teď se na to těším. Známe se spoustu let. Na jevišti jsme se spíše míjeli, ale nikdy jsme nezpívali v pořadu toho druhého. Bude to pro nás premiéra.“ prozradila Lenka. „Mimo jiné mne nalákala Zlínská filharmonie, která je opravdu báječná. V loňském roce jsem s ní totiž vystupovala s mojí dcerou Lenny,“ dodala zpěvačka.

Lenny

„Lenka měla vždy blízko k vážné hudbě díky brilantní klasické kytaře. Pamatuji ji, jak v dobách, kdy to ještě nebylo obvyklé, hrála na akustice kompozice starých mistrů a kombinovala to s populární hudbou. To bylo ojedinělé. Proto jsem rád, že přijala moji nabídku na hostování v rámci Vánočního Symphonic Tour. Už jsme spolu stáli na jednom pódiu na rockovém koncertě v Londýně a teď to bude zase trochu jiné a já se na to moc těším,“ řekl Miro Žbirka.

Vánoční Symphonic Tour 2017 dostalo finální podobu během rekonvalescence Mira Žbirky po těžkém zápalu plic. Turné vznikalo na četná přání fanoušků, kteří na to předchozí nesehnali vstupenky, anebo byla místa koncertů příliš vzdálená.

Mira Žbirku doprovodí kromě jeho kapely také symfonický orchestr pod vedením Adriana Kokoše. Diváci se tak mohou těšit na Žbirkovy hity v symfonickém pojetí.

Vánoční Symphonic Tour 2017:

 • 9. 12. 2017 Brno, DRFG Aréna
 • 11. 12. 2017 Plzeň, Home Monitoring Aréna
 • 13. 12. 2017 Bratislava, Aréna O. Nepelu
 • 15. 12. 2017 Pardubice, Tipsport Aréna

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:02 sobota 28. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 9
  WTF
 • 9
  LOVE
 • 8
  SUPER
 • 8
  LOL
 • 8
  FAIL
 • 7
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART