Mirai odmítají playback! Zpěváka v přímém přenosu nahradil bubeník!

12. listopadu 2018 9:59
Před pár lety by si na tohle rozhodně netroufli. Kapela Mirai se v přímém přenosu rozhodla, že bude bojkotovat playback.

Mirai bojkutují playback

Kapela Mirai se toho rozhodně nebojí. Úspěšná parta, která má na svém kontě hity jako Když nemůžeš, tak přidej, Chci tančit, Anděl nebo Pojď zapomenem se rozhodla, že se postaví proti zpívání na playback. 

Mirai vystoupili v sobotu na akci Atlet roku a místo toho, aby se za mikrofon postavil tradičně zpěvák Mirai Navrátil, nahradil ho bubeník Šimon Bilý, který ale zpíval hlasem právě Miraie. Kapela v přímém přenosu zahrála aktuální hit Chci tančit. Kluci se k celé akci zatím ještě nevyjádřili, reakce jejich kolegů z branže na sebe nenechala dlouho čekat. 

VELKÝ KVÍZ O FILMECH: DOKÁŽETE Z OBRÁZKU POZNAT 30 SLAVNÝCH FILMŮ 21. STOLETÍ?

Většina z nich veřejný protest proti playbacku schvaluje. „Hezky Mirai v Atletovi roku přeházený za nástrojema a mikrofonem při playbacku! Haha a kapela od LENNY je v tom nemohla nechat samotný,“ napsala například organizátorka hudebních cen Anděl Lucka Hájková.

No a mně by přišlo vtipnější tam nejet hrát na PB...ale jim fandím, takže to dám,“ reagoval zase Kuba Ryba z kapely Rybičky 48. Společně s Mirai vystoupila i kapela zpěvačky Lenny, která rovněž na akci vystupovala. 

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:59 úterý 12. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • 23
  SUPER
 • 11
  LOVE
 • 10
  LOL
 • 9
  WTF
 • 9
  OMG
 • 7
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART