Top milkshakes! 4 super recepty na dokonalé koktejly podle seriálu Riverdale!

5. prosince 2017 21:15
Proměň kuchyň na Pop's Chock'lit Shoppe!

ČTI TAKÉ: KOVYHO OTEVŘENÉ PŘIZNÁNÍ OHLEDNĚ SEXUÁLNÍ ORIENTACE: „UŽ TO NEBUDU TAJIT!“ ZASKOČIL TÍM NĚKTERÉ FANYNKY?

DIY: Připrav si doma koktejly jako z Riverdale

„The Betty“

Rozmixuj 250 g vanilkové zmrzliny se 100 ml plnotučného mléka. Ve směsi smoč vršek skleničky a ten následně obal duhovým sypáním. Potom do skleničky nalij shake a kruhovým pohybem nanes šlehačku. Posypej také vršek šlehačky a na závěr ozdob višní.

The Betty

„The Cheryl“

Do jemna rozmixuj 125 ml bio plnotučného mléka, 300 g vanilkové zmrzliny a 2 polévkové lžíce nakládaných třešní. Třešně dej také na dno skleničky a poté vlij shake. Ozdob griotkovou višní a kandovanými plátky růže.

The Cheryl

„The Veronica“

Jako základ rozmixuj 250 g vanilkové zmrzliny, 100 ml plnotučného mléka a 40 ml čokoládového sirupu. Vršek skleničky smoč v čokoládě a ozdob čokoládovými bonbony. Dno pokryj čokoládovým sirupem, poté nalij shake. Kruhovým pohybem nanes šlehačku a vršek také pokapej čokoládovým sirupem. Dozdobit můžeš černobílým posypem a jedlými ostny.

The Veronica

„The Josie“

Rozmixuj společně 100 ml bio plnotučného mléka, 300 g vanilkové zmrzliny a 3 polévkové lžíce jemného arašídového másla. Přidej jednu nebo dvě polévkové lžíce čokoládových či máslových lupínků a pomocí mixéru je zapracuj do směsi. Tu vlij do poháru a vršek pro ozdobu posyp dalšími lupínky.

The Josie

Riverdale

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:15 středa 4. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 72
  LOVE
 • 20
  OMG
 • 16
  WTF
 • 15
  SUPER
 • 11
  LOL
 • 11
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART