Miley Cyrus přiznala, proč už nekouří trávu! Jak zásadní pro ni bude nová deska?

18. června 2017 11:31
Miley Cyrus se svěřila, že už nikdy nebude kouřit trávu a pít alkohol. Pracuje na desce, která pro ní bude ta nejdůležitější!

ČTI TAKÉ: Ansel Elgort se zasnil nad „Hvězdy nám nepřály“! Jak vzpomíná na natáčení?

Miley Cyrus

Není to tak dávno, co si zpěvačka Miley Cyrus prošla hodně divokým obdobím. Teď ale úplně otočila a vypadá to, že se vrací doby, kdy Miley bude opět hodná holka. V rozhovoru pro magazín Billboard dokonce řekla, že se naplno vzdává pití alkoholu a kouření trávy.

via GIPHY

„Je to několik týdnů, co jsem neměla trávu a je to skvělé! Nepiju alkohol, neberu drogy, jsem úplně čistá,“ vysvětlila Miley. „Ráda se obklopuji lidmi, kteří mě dělají šťastnější, lepší a otevřenější a mohou mě inspirovat“ dodala.

Coming Up! So Soon! #MileyOnFallon @fallontonight !!!! ❤️❤️❤️

Příspěvek sdílený Miley Cyrus (@mileycyrus),

V show Jimmyho Fallona se zpěvačka více rozmluvila o tom, jak se snaží být čistá a jak se změnila. „Přestala jsem kouřit, protože jsem chtěla mluvit o tom, co dělám. Miluji natáčení nového alba natolik, že jsem si jistá, že to bude mé nejdůležitější album, které jsem, kdy udělala. Chci lidem říkat, co si myslím o svých nových písničkách,“ svěřila se zpěvačka.

Dodala, že mívala i noční můry, kdy kouřila tolik trávy, že zemřela, což byla prý poslední kapka, proč přestala. Na nové desce pracuje Miley v Malibu a Nashvillu a my se nemůžeme dočkat, až jí uslyšíme!

@jimmyfallon TAKE OVER ! #Panda  ❤️

Příspěvek sdílený Miley Cyrus (@mileycyrus),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:31 pondělí 16. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 109
  SUPER
 • 62
  LOVE
 • 17
  LOL
 • 16
  WTF
 • 13
  OMG
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART