Miley Cyrus se ostře pustila do současného hiphopu a hejtři šílí!

9. května 2017 14:39
Miley Cyrus v nedávném rozhovoru pěkně kritizovala hip hop... a teď za to všichni kritizují Miley!

ČTI TAKÉ: Liam Payne se připojil na Snapchat! Mrkni na jeho roztomilé selfie!

Miley Cyrus a Ariana Grande

Miley se v rozhovoru pro Billboard rozpovídala o vztahu s Liamem Hemsworthem, o trávě... Ale největší skandál vyvolala její kritika hip hopu. Všechny rozčílilo, že se do něj naváží a podle mnohých tím uráží afroamerickou kulturu.

V rozhovoru se jí zeptali, jestli jí ovlivnila folková zpěvačka Melanie Safka, s kterou spolupracovala v roce 2015. Miley to ale celé převrátila a mluvila obecně o tom, co jí ovlivňuje a ostře se distancovala od hip hopu.

„Ano, ovlivnila mě, vyrůstali jsme spolu. Ale také mám ráda novinku od Kendricka Lamara ’Humble’. Ten text je super, protože v něm není:

‚Pojď, nasedni si na mě, vyk*ř mě.‘ Už to dál nemůžu poslouchat! To bylo to, co mě posunulo dál od hiphopové scény. Bylo toho fakt moc: ‚Lamborghini, mám Rolexky a holku na p*nisu‘ - taková prostě vážně nejsem!,“ řekla Miley.

Po zveřejnění rozhovoru se strhla vlny reakcí především na Twitteru. Miley podle kritiků ráda využívala hiphopové prostředí, aby se proslavila a sama se kdysi rozhodně nestyděla...

Spolupracovala například se Snoop Doggem nebo Timbalandem a dalšími stars z oblasti hiphopu. Miley se teď bude muset s kritikou smířit anebo se za své výroky nějak omluvit...

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:39 středa 6. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 43
  LOL
 • 19
  FAIL
 • 19
  LOVE
 • 17
  SUPER
 • 17
  OMG
 • 16
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART