Miley Cyrus pomohla na svět dokumentu o dětech na ulici! Zapojila do toho svou nadaci a známé hvězdy!

27. října 2017 17:04
Herečka a zpěvačka se zajímá o důležitý problém.

ČTI TAKÉ: Nahá Taylor Swift představuje nový videoklip ...Ready For It? Hit nebo shit? Hlasuj!

Miley Cyrus

Zpěvačka a herečka Miley Cyrus se rozhodla, že ke své pěvecké kariéře přidá ještě kariéru producentky. Miley společně s výkonným producentem Russelem Simmonsem pracuje na dokumentu Los in America, který sleduje osudy dětí, které skončili z různých důvodů na ulici. Ve filmu se objeví i mnoho známých osobností, jako je Halle Berry, Jon Bon Jovi či Rosario Dawsonů.

Because I know errrrbody been diggin #badmood !! @spotify  #TheGlassCeilingsGottaBreak !

Příspěvek sdílený Miley Cyrus (@mileycyrus),

Působivý dokument má premiéru v listopadu letošního roku. V dokumentu zazní různé rozhovory nejen se samotnými dětmi ulice, ale i odborníky a aktivisty, kteří doufají, že se jim podaří zmenšit počet dětí, kteří na ulici každý rok skončí. Cyrus se snaží každoročně pomocí své nadace Happy Hippie Foundation o to, aby se rozšiřoval důvod, proč tolik dětí končí bez domova.

„Lost in America je pro mě a mou nadaci velmi důležitý film, protože pomáhá budovat porozumění a soucit mladých bez domova. Myslím, že bychom měli náš názor na děti bez domova změnit a pomoct jim nasměrování, kam se bude upírat jejich budoucnost,“ svěřila se Miley, pro kterou je pomáhat druhým samozřejmost.

#badmood #wildflowers @spotify 

Příspěvek sdílený Miley Cyrus (@mileycyrus),

Režisér Rotimi Rainwater je vděčný za to, že Miley a další lidé přispěli na vznik filmu. „Nikdy by mě, ani v nejdivočejších snech nenapadlo, že bych dostal tolik lidí před kameru, aby natočili snímek o dětech bezdomovcích. Je to fenomenální, ale skutečně je potřeba, aby lidé o tomto problému věděli,“ dodal hrdý režisér.

ČTI TAKÉ: Pokračování erotického románu naposledy! Kdy se do kin dostane další díl Fifty Shades of Freed?

Lost in America Official Trailer

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:04 sobota 24. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 60
  LOVE
 • 25
  SUPER
 • 23
  LOL
 • 20
  OMG
 • 18
  FAIL
 • 17
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART