Miley Cyrus o své změně na hodnou holku. „Ukazuji lidem, že mohou být sami sebou!“

15. července 2017 9:44
Herečka a zpěvačka Miley Cyrus promluvila o tom, jak důležité je být sama sebou!

ČTI TAKÉ: Revoluční kosmetický hit? Sephora přichází s fidget spinner lip balm!

Miley Cyrus

Miley Cyrus je konečně volná.

Miley Cyrus vypadá na nové obálce srpnové vydání časopisu Harper ́s Bazaar naprosto dokonale. Zpěvačka v rozhovoru mluví o tom, jak se snaží být lepší Miley než byla dřív. Mluví nejen o osobní přeměně, ale i o té hudební.

„Lidé si myslí, že je špatné, když se člověk mění. Když mě poznali, všichni si mysleli, že mě dokonale znají, ale nebyla to pravda. Říkali mi, že chtějí tu starou Miley. Ale ta nikdy neodešla, je pořád tady,“ svěřila se zpěvačka.
„Lidé byli šokováni věcmi, které jsem dělala dřív. Víc šokující pro mě bylo ale to, že když mi bylo 11 nebo 12 let, dostala jsem paruku, tunu make-upu a musela jsem nosit vyzývavé oblečení. Nechtěla jsem, aby mě někdo neměl rád, chtěla jsem aby mě měli rádi všichni, tak jsem dělala, to co ostatní chtěli. Ale nejde to vydržet pořád, dělat věci, co ostatní chtějí.“

„Nedivím se, že spousta lidí ztratí svou cestu a ztratí sebe sama, protože jim pořád někdo říká, jací mají být. Myslím,si, že ukazuji lidem, že je dobré, když jsou sami sebou,“ říká herečka a zpěvačka. Miley, jen tak dál!

Read my @harpersbazaarus story ❤️ talkin bout L.O.V.E!!!!! @happyhippiefdn

Příspěvek sdílený Miley Cyrus (@mileycyrus),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:44 neděle 12. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 99
  LOVE
 • 28
  SUPER
 • 13
  FAIL
 • 12
  LOL
 • 12
  OMG
 • 10
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART