Mikolas Josef vydává dnes vydává nový singl s důležitým poselstvím!

9. října 2020 10:40
Mikolas se rozhodl vytvořit singl reagující na současnou složitou dobu. Navazuje na Mikolasovo nedávné prohlášení. Song se jmenuje Lalalalalalalalalala.
Mikolas Josef představuje nový song Lalalalalalalalalala

Nový singl Mikolase Josefa je o odmítání neupřímných vztahů (fake love), odmítání falešného světa sociálních sítí, o bezmoci a složité situaci umělců v době, kdy je ohrožena jejich existence a nepřichází pro ně ve skutečnosti žádná řešení. Červeným “STREAMUJ” přes krvavý cover vybízí ke streamování.

„V době, kdy se musíme přizpůsobit a zastavit svoje koncerty, má smysl otevřít téma nelegálního stahování hudby, videoklipů ale i filmů a podpořit tak vnímání hodnoty umění. V běžném obchodě taky zaplatím za to, co si koupím,“ vysvětluje zpěvák.

Mikolas Josef vybízí ke streamování

Podle Mikolase je v této době nutností naučit se hledat hudbu na legálních digitálních hudebních službách a vnímat ji jako produkt, který vznikl za určitých nákladů.

Zpěvák, který z získal dosud nejvyšší umístění z české republiky v soutěži Eurovize, má nyní 52 milionu streamů (tj. stažení) v rámci jeho Top 10 populárních singlů a vice než 100 milionů shlédnutí na Youtube.

Singl s názvem Lalalalalalalalalala vychází tentokrát ve čtyřech různých verzích včetně verze akustické. Tyto verze budou pro fanoušky postupně vycházet po dobu jednoho měsíce. Ve stejný den, kdy vychází nový singl Mikolas spouští novou kolekci Merche inspirovanou tímto singlem, kterou Mikolas navrhl spolu s Dianou Gan. Hudební video k singlu vychází 10 dní po premiéře tj 19.10. Fanoušci se mohou take těšit na Mikolasův krátký document o návratu a jeho vstup na Tik Tok.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:40 sobota 6. února 2021. Anketa je uzavřena.

 • 22
  LOVE
 • 20
  LOL
 • 19
  SUPER
 • 19
  FAIL
 • 19
  OMG
 • 18
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART