Mikolas Josef předvedl ve vyprodaném Foru Karlín světovou show!

8. dubna 2019 12:30
Mikolas Josef má za sebou svůj koncertní debut. Pojal ho velkolepě. Český nejúspěšnější interpret světové soutěže Eurovision Song Contest v Praze všem ukázal, jak má vypadat opravdová hvězda. Návštěvníci koncertu mohli poprvé naživo slyšet osvědčené hity, ale i žhavé novinky.

Mikolas Josef ve Foru Karlín

Hodinu a půl nabitý program, obří stage, tanečníci, afričtí vokalisté, kapela, kostýmy… Mikolas Josef se obklopil těmi nejlepšími ve svém oboru a ukázal veřejnosti několikaměsíční přípravy jeho prvního samostatného koncertu, který proběhl na jedničku s hvězdičkou.

Už během prvního songu se publiku představila kapela a překvapil sbor afrických vokalistů. Netradičně se Mikolas objevil před davem s kytarou, za bubny, ale i za piánem a ukázal tak, že hudbu, kterou skládá, si i sám nahrává na většinu nástrojů. Fanoušci se dočkali nejen hitů Lie To Me, Me Gusta nebo posledního singlu Abu Dhabi, ale i naprostých novinek, které Mikolas pilně připravoval v zahraničí. Silné emoce vyvolal song 4th of July – píseň, kterou Mikolas složil ve vlaku, když se vracel v 17 letech z milánského Fashion weeku, kde se definitivně rozhodl skončit s modelingem a změnit od základu svůj život.

Mikolas Josef

Na koncertě kromě českých i zahraničních fanoušků nechyběla řada celebrit nebo zastoupení prestižního vydavatelství Sony Music, pod které ve světě spadá třeba i Justin Timberlake. 

Mikolas nastavil velmi vysokou laťku. Co přijde dál? Svých fanoušků si váží a chce je do své tvorby aktivně zapojit. Ve spolupráci s institutem H21 na koncertě ve Foru Karlín spustil hlasování, které na české hudební scéně nemá obdoby. Fanoušci rozhodují o tom, jaká píseň se stane novým singlem a Mikolas k ní natočí klip nebo v jaké zemi by měl uspořádat další koncert. Hlasování probíhá zde.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:30 úterý 6. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 50
  LOVE
 • 30
  FAIL
 • 27
  WTF
 • 26
  SUPER
 • 25
  OMG
 • 24
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART