Michelle Rodriguez hrozí odchodem z příštího pokračování „Rychle a zběsile“!

2. července 2017 12:15
Osmý film Rychle a zběsile proběhl a Michelle Rodriguez v rámci oslav na sociálních médiích pohrozila odchodem. Drama se v případě těchto filmů zjevně nezastaví!

ČTI TAKÉ: UPŘÍMNÁ REAKCE NA FINÁLE „PROLHANÝCH KRÁSEK“! POZOR, OBSAHUJE SPOILERY!

Michelle Rodriguez

Nejdříve se měsíce (údajně) nemohli dohodnout The Rock a Vin Diesel, teď je na obzoru hádka mezi Letty a producenty. Co bude dál? Válka gangů proti Autům od Pixaru?

via GIPHY

Michelle, která hrála v pěti z dosud natočených filmů, chce, aby příští Rychle a zběsile „projevilo trochu ocenění“ zúčastněným ženám, jinak se „možná bude muset rozloučit“.

V univerzu Rychle a zběsile se nachází několik ženských postav, ale většinou jsou oproti hvízdání kol, výbuchům a testosteronem nabitém předhánění se poněkud druhotné.

Rychle a zběsile 8

Není to poprvé, co si Michelle stěžovala na nedostatek ženské aktivity v těchto filmech. Už dříve vyjádřila svoje obavy pro Entertainment Weekly: „S Jordanou, která hraje sestru Doma Toretta, děláme filmy už 16 let a spočítala bych na prstech jedné ruky, kolikrát mezi námi proběhl nějaký dialog.

Myslím si, že je to patetické a ukazuje to na nedostatek kreativity... Docela dost mi to leží v hlavě – obzvlášť v muži dominovaném prostředí, kde pracuji. Jediné, z čeho můžu mít na konci dne radost jako jednotlivec, je moje účast samotná.“

via GIPHY

ÓČKO TEA

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:15 pondělí 30. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 23
  OMG
 • 14
  WTF
 • 14
  LOVE
 • 13
  FAIL
 • 10
  SUPER
 • 10
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART