Meghan Markle je sobecká a krutá, tvrdí její bratr! Co na to královna?

14. srpna 2018 11:21
Takovou rodinu by nechtěl snad nikdo! Meghan Markle (37) čelí dalšímu skandálu od svých příbuzných! Její bratr Thomas nyní v rozhovoru pro plátek The Mirror prohlásil, že Meghan je a vždycky byla sobecká a krutá!

Meghan Markle nemá ideální rodinné vztahy

Kensingtonský palác musí být v šoku! To, co provádí příbuzní Meghan Markle  (37), nyní vlastně vévodkyně ze Sussexu, nemá obdoby! Její otec Thomas, sestra Samantha a bratr Thomas Jr. se chtějí přiživit na její slávě. Proto neustále dávají různá prohlášení a rozhovory do bulvárních médií. Nic dobrého o Meghan samozřejmě neřeknou!

Vše začal její otec Thomas Markle, který před královskou svatbou začal rozdávat rozhovory, ve kterých sděloval detaily z Meghanina osobního života. Včetně takových, které se zkrátka neříkají...

KRÁLOVNA ŘÍDÍ BEZ ŘIDIČÁKU! 15 FAKTŮ, KTERÉ JSTE MOŽNÁ NEVĚDĚLI O BRITSKÉ KRÁLOVSKÉ RODINĚ!

Na svatbu nakonec ani nedorazil a není proto divu, že s ním Meghan už nechce mít nic společného. Nyní jí přes média vyhrožuje, že pokud s ním nezačne komunikovat, spáchá sebevraždu!

To jistě manželku prince Harryho, nyní vévody ze Sussexu, nenechává chladnou. Na druhé straně ví, že takový otec zkrátka je. Její matka Doria se s ním rozvedla právě kvůli jeho nekonečnému vydírání!

Korunku téhle ostudě nyní nasadil Meghanin bratr, Thomas Markle Jr. Ten v rozhovoru pro britský bulvární plátek uvedl, že jeho sestra je a vždycky byla sobecká a krutá! „Táta vždycky stavěl Meghan na první místo. Přede mě a mou druhou sestru Samanthu. Dal jí všecko a ona jemu nyní nic, jenom bolest. Je to od ní sobecké a kruté! Ale taková ona prostě je.“

KVÍZ ZAMILOVANÉ FILMY: POZNÁŠ 30 ROMANTICKÝCH FILMŮ PODLE OBRÁZKU?

Vyjádření Mehganina otce a sourozenců královská rodina dosud nechtěla komentovat. Je však jisté, že se snaží mediální smrž co nejrychleji umlčet. Mimo jiné se totiž Thomas Markle nechal slyšet, že „královna je opelichaná stará vrána“.  Celá tato záležitost je pro Kensigtonský palác ohromně ostudná! Kdo však uvažuje racionálně, nebere vyjádření těchto slávychtivých zoufalců vážně!

Meghan Markle a její otec

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:21 středa 12. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • 50
  WTF
 • 22
  OMG
 • 19
  FAIL
 • 17
  LOVE
 • 15
  SUPER
 • 14
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART