Meghan Trainor je zasnoubená! Co říká její snoubenec na polibek s Charliem Puthem?

26. ledna 2018 16:56
Zpěvačka a autorka hitu All About That Bass je zasnoubená a nedávno promluvila o svém snoubenci...

ČTI TAKÉ: Mike Shinoda z Linkin Park vydal nové EP, na kterém se vyrovnává se smrtí Chestera Benningtona

Megan Trainor se svým přítelem

Zpěvačka Meghan Trainor už od roku 2016 randí s hercem známého z filmu Spy Kids Darylem Sabarou. Od té doby nemluví Meghan o nikom jiném, Daryl se k ní chová jako k princezně a ona moc ráda vypráví o tom, jak je její přítel pozorný. 

Celebrity neradi mluví o svých vztazích, to ale není příklad Meghan. Zpěvačka nedávno navštívila show Kathie Lee a o svém vztahu bez rozpaků hodně mluvila.

The love of my life @darylsabara

Příspěvek sdílený Meghan Trainor (@meghan_trainor),

„Věděla jsem to hned, jak jsem ho poznala! Co? No přece že si ho chci vzít! Poznali jsme se na bowlingu, kde za mnou přišel a začal se se mnou bavit. Byla jsem v šoku, choval se jako neskutečný gentleman,“ vzpomínala Meghan na tom, jak svého přítele poznala. „O svatbě jsme mluvili až poslední rok a půl, ale věděla jsem to hned, že si ho vezmu!,“ dodala.

KVÍZ: 21 otázek! Jak dobře znáš Shopaholic Nicol? Zjisti v testu, jak na tom jsi!„Nemám tušení, kdy to bude. Moji rodiče odjeli na Jamajku a tam se vzali a bylo to velmi magické. Takže to buď uděláme stejně a nikomu to neřekneme, nebo budeme mít obrovskou svatbu,“ říká nerozhodná zpěvačka. Téma svatby se trochu odkládá i kvůli práci na nové hudbě, Meghan už má připravený další singl, který si fanoušci budou moci brzy poslechnout.

Meghan se svěřila, že vztah je pro ni na prvním místě a dokonce se podělila i o to, jaký byl jejich první polibek! „Jeli jsme spolu druhý den opět na bowling a on mě políbil přímo na dráze. Byla jsem totálně v šoku,“ vzpomíná zpěvačka. I přesto byl pár viděn v posledních měsících společně mnohem méně. To, že zpěvačka nesdílela tolik fotek, ale neznamená, že by se se svou láskou rozešla!

Next career: hand model 朗 @jimmyfallon @darylsabara

Příspěvek sdílený Meghan Trainor (@meghan_trainor),
Naopak, pracovala na nových písničkách a byla zavřená ve studiu, takže zveřejňování zamilovaných fotek bylo to poslední, na co měla náladu. Přesto si mnoho lidí myslelo, že zpěvačka se dala dohromady se zpěvákem Charliem Puthem. Proč? Protože si kdysi před stovkami lidí střihli dost vášnivý polibek na AMAs.

Oba dva ale vztah vyvrátili a Charlie dokonce řekl, že jsou opravdu jen přátelé. „Byl jsem nervózní, protože jsem chtěl, aby to vypadalo reálně, ale jsme jen přátelé,“ svěřil se zpěvák. Přítel Meghan snad tohle „přátelství“ pochopil a pár spolu vydrží co nejdéle.

ČTI TAKÉ: Pamatuješ si na oblíbený seriál Čarodějky? Těš se! Je tu jeho reboot!

Meghan Trainor & Charlie Puth - Marvin Gaye AMAs 2015:

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:56 sobota 26. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 29
  LOVE
 • 23
  SUPER
 • 15
  LOL
 • 13
  OMG
 • 12
  FAIL
 • 11
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART