Máš kapelu? Přihlas se do KB Band Academy, získej rozpočet a ukaž se!

28. dubna 2017 15:38
Čtvrt milionu korun čeká na dvě talentované kapely, které mezi ně ÓČKO rozdělí v druhém ročníku KB Band Academy! Uzávěrka přihlášek je už 5. května, tak na nic nečekej!

Takhle vypadal finálový koncert loňského ročníku. Jak dopadne ten letošní?

Druhý ročník úspěšného projektu se ponese v duchu několika změn. Moderátorkou KB Band Academy bude sexy herečka Klára Miklasová, natáčení proběhne v novém atraktivním prostředí Vnitroblocku a peníze na tvorbu kapel si letos rozdělí pouze dvě vybrané kapely!

Klára Miklasová

ÓČKO opět ve spolupráci s Komerční bankou a mentorem Michalem „Majkláčem“ Novákem pokračuje v projektu, který po dobu několika měsíců dává neznámým kapelám prostředky na vlastní tvorbu a šanci proniknout mezi profi muzikanty.

Majkláč a M2E

„Oproti různým workshopům kapel, které obvykle tahají ze začínajících muzikantů peníze, je u nás kapely naopak získají,“ říká o projektu šéfdramaturg Óčka Alexandr Guha a dodává, že nejde ani o další vyřazovací talentovou soutěž, protože obě vybrané kapely projdou celou sérií pořadů od začátku až do konce.

KB Band Academy

Dvě vybrané kapely si mezi sebe rozdělí více než 250 000 korun a samy rozhodnou, kolik investují do nahrání singlu, natočení videoklipu, a jak pojmou vlastní koncertní show.

Důležitou součástí projektu je feedback od různých osobností hudební scény a expertů v oboru. V loňském roce se do projektu zapojili David Koller, Ewa Farna nebo třeba Ben Cristovao.

Kapely získávají feedback od osobností hudební scény.

JDI DO TOHO!

KDY, KDE A JAK SE PŘIHLÁSIT?

Kapely se mohou přihlašovat do 5. 5. 2017 na mailu kbba@ocko.tv natočením krátkého autorského videa, ve kterém představí svůj projekt. Vybrané kapely budou pozvány na konkurz 8. 5., ze kterého nakonec vzejdou dvě postupující. Více informací najdete na webu www.kbbandacademy.cz

KB Band Academy

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:38 sobota 26. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • 29
  LOVE
 • 23
  SUPER
 • 18
  OMG
 • 17
  WTF
 • 17
  FAIL
 • 16
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART