Marpo opustil manželku a přiznal vztah se zpěvačkou Lenny!

4. června 2018 10:57
Raper Marpo se přiznal, že se po 18 letech rozešel s manželkou a matkou svých dětí. Navíc přiznal nový vztah.

ČTI TAKÉ:  POSLECHNI SI VÍTĚZNÝ REMIX HITU HELL.O ZPĚVAČKY LENNY!

Marpo chodí s Lenny

Pro mnohé fanoušky je to šok, ale raper Marpo byl vždycky otevřený a upřímný ke svým příznivcům. Nejen co se hudby, ale i soukromí týče. Teď přiznal jednu velmi osobní věc. Po dlouhých 18 letech se rozešel s partnerkou, se kterou má dvě děti. Přiznal také, že teď chodí s populární zpěvačkou Lenny, kterou si přizval k písničce Kruh.

Lenny

Chtěl bych vám oznámit jednu věc. Vždycky jsem s vámi mluvil na rovinu a férově. Je to moje soukromá věc a dost bolestivá. Procházím velmi náročným obdobím a po 18 letech se rozcházím se svojí ženou. Nadále si ji vážím a vychováváme spolu 2 nádherný děti, který nade vše milujeme.  Rád bych Vám chtěl oznámit že jsem potkal Lenku, se kterou teď tvořím pár. Byl bych rád, kdybyste respektovali moje soukromí, víc se k tomu vyjadřovat nebudu. Díky...,“ napsal Marpo v sobotu na svůj Instagram. 

Někteří fanoušci jsou z jeho přiznání v šoku a obviňují ho z toho, že zradil svoje hodnoty, ale většina mu přeje s novou láskou štěstí. 

Marpo

Zpěvačka se ke svému soukromí zatím nevyjádřila, dlouho tvořila pár s hudebníkem Ondřejem Fiedlerem. My novému páru českého hudebního světa přejeme štěstí a hodně lásky! 

ČTI TAKÉ:  NÁDHERNÉ VYZNÁNÍ! IAN SOMERHALDER VYZNAL LÁSKU SVÉ MANŽELCE NIKKI REED!Marpo – Kruh feat. Lenny (Official Video)

Co si o tom myslíš?
Je to jeho věc, je mi to jedno!
Je to jeho věc, je mi to jedno!
225
Hrozně mě zklamal, je to šok!
Hrozně mě zklamal, je to šok!
194
Moc jim to přeju, jsou krásný pár!
Moc jim to přeju, jsou krásný pár!
177

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:57 úterý 2. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • 51
  LOVE
 • 40
  WTF
 • 24
  OMG
 • 23
  FAIL
 • 20
  LOL
 • 19
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART