Marilyn Manson přichází s novou deskou! Tak proto proběhl ten Beef s Bieberem!

22. září 2017 17:12
Korunovaný antikrist nejtemnějších zákoutí industriálního metalu s ponurým a neodbytně silným hlasem Marilyn Manson vydává desáté album Heaven Upside Down! Proto ten v posledních dnech vyostřený boj s Justinem Bieberem ohledně triček? Pokud to bylo plánované promo, povedlo se perfektně!

ČTI TAKÉ: VOJTAANO VYDAL SVOU PRVNÍ DESKU! BAVÍ TĚ JEHO SONG LAVINA A SPOL.? HIT NEBO SHIT? HLASUJ!

Marilyn Manson

Nová deska Marilyna Mansona s názvem Heaven Upside Down obsahuje deset skladeb, které byly nahrány v Los Angeles a zvukem a divokostí se opírají o klíčová díla Mansonovi kariéry Portrait of an American Family a Holy Wood. Manson spolupracoval s producentem Tylerem Batesem, jež se podílel i na předchozím albu Pale Emperor.

Deskou se prolínají témata násilí, sexu, politiky i romance. WE KNOW WHERE YOU FUCKING LIVE zachycuje temnou frenetickou oblast, která z Mansona pro mnohé udělala téměř Bohu rovnou osobu, na KILL4ME naléhá na fanoušky, aby mu byli bezmezně oddaní a na SAY10, kde prohlašuje, že je legendou, ne výmyslem, se noří do nových žánrů, jakým je konkrétně v této skladbě trap.

via GIPHY

Mansonova úspěšná hudba v kombinaci se specifickým uměleckým vyjádřením odmítá konzervativní hodnoty, je protiváhou k americkému snu a společně vytváří ikonu, která vnikla nejenom do hudebního, ale i do módního, televizního a filmového průmyslu, a jejíž otisky jsou patrné napříč celou moderní kulturou. Manson má za sebou 20 let kariéry, a i nadále dokáže svou kontroverzí šokovat, znechucovat a zároveň fascinovat.

via GIPHY

„Marilyn Manson je postavou, která existuje proto, aby narušovala status quo, a převtělovala strach z Boha do matek z předměstí, které se děsí toho, jaký bude mít tenhle arogantní pán temnoty vliv na jejich milované dětičky.“ – Alternative Press

Kapela Marilyn Manson s ikonickým frontmanem, jehož vlastní jméno je Brian Warner, vznikla v roce 1989 v kalifornském Hollywoodu. Jejich název, který kombinuje jméno hollywoodské herečky Marilyn Monroe a masového vraha Charlese Mansona, demonstruje prolínání dobra a zla. Samotného Warnera, který používá pseudonym Marilyn Manson, objevil rockový mág a zakladatel Nine Inch Nails Trent Reznor.

via GIPHY

Kapela za svou existenci získala MTV Video Music Award a Kerrang Award za celoživotní přínos hudbě. Frontman Marilyn Manson se objevil v několika filmech i seriálech, jmenujme například Californication či Sons of Anarchy a vydal několik knížek, mimo jiné vlastní autobiografií Dlouhá trnitá cesta z pekla.

Marilyn Manson v rámci svého turné k nové desce vystoupí 19. listopadu v pražské Tip Sport Areně.

Marilyn Manson – WE KNOW WHERE YOU FUCKING LIVE

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:12 sobota 20. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 22
  WTF
 • 17
  SUPER
 • 15
  LOL
 • 15
  LOVE
 • 12
  FAIL
 • 9
  OMG
Foto

C27a65r41o94l K96u40b88e42l25k37o55v73á

No konečně tu píšete něco o tomhle legendárním hudebníkovi ❤

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART