Marija se proslavila coververzí hitu Love Yourself od Justina Biebera! Teď jí vychází první singl!

14. července 2017 12:08
Marija Žeželj se narodila v roce 1999 v srbském městě Novi Sad a započala svoji kariéru již v šestnácti letech, kdy se stala modelkou. Během krátké doby se vyprofilovala mezi jednu z nejpopulárnějších v Srbsku, a to nejen díky svému půvabu, ale i díky vlastnímu YouTube kanálu věnovanému kráse a životním stylu!

ČTI TAKÉ: VÍC SEXY, NEŽ KDY PŘEDTÍM! SELENA GOMEZ LÁKÁ NA KLIP FETISH SVŮDNÝM VIDEO TEASEREM!

Marija Žeželj / Justin Bieber

V únoru loňského roku s kamarádkou natočila coververzi hitu Love Yourself od Justina Biebera, čehož si všimli i v Universalu Music:

Nabídka smlouvy z jejich strany na sebe nenechala dlouhou čekat, a tak už letos na jaře byla Marija (jak si nyní sedmnáctiletá dívka říká) pozvána do Rakouska, kde natočila svůj první singl pod dohledem populárního producentského dua Popmaché.

Výsledkem jejich spolupráce je chytlavý popový song Dance Like Nobody’s Watching, který poslední týdny sbírá úspěchy nejen na sociálních sítích, ale pomalu se dostává i do evropského rádiového éteru. Úspěchu singlu vydatně napomáhá i videoklip, který Marija natočila v ulicích Bělehradu.

Aktuálně překročil na YouTube hranici osmi milionů views, což je číslo, o kterém si mnoho teenagerských hvězd může nechat pouze zdát...

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:08 sobota 11. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 26
  LOVE
 • 15
  SUPER
 • 15
  WTF
 • 14
  LOL
 • 11
  OMG
 • 10
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART