Mariana Prachařová představila originální videoklip! Hit nebo shit? Hlasuj!

11. září 2017 16:28
Zpěvačka a herečka Mariana Prachařová vydala svůj první videoklip k debutové skladbě Heart of Gold! Ohodnoť v anketě, jak se ti líbí!

ČTI TAKÉ: NEJNOVĚJŠÍ ŽHAVÝ TRAILER NA PADESÁT ODSTÍNŮ SVOBODY! POHÁDKOVÁ SVATBA A LÍBÁNKY!

Mariana Prachařová

„Natáčení probíhalo skvěle. Obklopila jsem se kamarády a skvělým týmem a myslím, že výsledek stojí za to. Točili jsme přes noc od devíti od večera do osmi hodin do rána v pražském ateliéru. Nočky jsem se zprvu bála, ale nakonec na mě padla únava až kolem sedmé hodiny ráno. Moc jsem si natáčení užívala a na svůj singl jsem velmi pyšná,“ říká Mariana Prachařová.

Mariana Prachařová - Heart of Gold:

Písnička Heart of Gold je podle jejích slov jakýmsi obrazem nedostupné dívky. „Videoklip se od toho odvíjí – chtěla jsem ho pojmout hodně umělecky a jinak, než se u nás běžně dělá,“ říká Mariana Prachářová. Jako zásadní prvky klipu vidí lokace, oblečení styling či světlo. „Doufám, že díky tomu všemu i úžasné tanečnici Dominice Červinkové je klip jiný, odvážný a extravagantní,“ říká Prachařová.

Mariana Prachařová

Skladba Heart of Gold má současný zvuk, hudba vznikla v dílně zahraniční produkce KMZA - Vincent Roche a Vince Peersman, autorem textu je Jiří Burian. „Text i melodickou linku zpěvu jsem měl připravenou ze svého studia, Mariana tomu celému vdechla duši a bylo hezké sledovat, jak song díky její interpretaci ožil,“ říká Jiří Burian. Kromě Mariany Prachařové a tanečnice Dominiky Červinkové si ve videoklipu zahrála i zlatá rybička jménem Donald.

Mariana Prachařová

„S Marianou jsme sice natáčeli poprvé, ale během chvíle jsme si neuvěřitelně sedli. Měli jsme podobnou vizi, respektovali jsme vzájemně své nápady a doplňovali se, což je pro úspěšnou spolupráci důležité. Všechno probíhalo hladce, bez nátlaku a hlavně s úsměvem. Právě pozitivní energie na place se podle nás odrazila i na videoklipu.

Mariana Prachařová

Mariana byla uvolněná a nebála se odvázat,“ říkají videomakeři Marek Hraško a Adam Kovář z projektu DVRGNT. Podle jejich slov dbali při filmování na detaily. „Mariana měla výrazný a osobitý styling, kterému jsme přizpůsobili prostředí a jednotlivé scény. Myslím, že klip proto zaujme i bez tzv. filmového děje. Prim hrají jednoduché, až strohé scény obsahující propracované nasvícení, kouřové efekty, tanečnicí kreace a tematický projev Mariany,“ dodávají.

Mariana hudbu a její energii jednoduše miluje, a tak se často jezdí inspirovat na koncerty do zahraničí, kde stojí několik hodin ve frontě před halou, aby byla v první řadě. Na koho? Třeba na milovaného Justina Biebera, se kterým by si prý někdy chtěla střihnout společný song.

O Marianě:

Mariana Prachařová je mladá herečka a zpěvačka z Prahy. Narodila se v roce 1994 a už od malička měla blízko k hudbě i herectví. Svůj talent zdědila po rodičích (David Prachař a Dana Batulková) a tvrdou prací ho rozvíjí dál. Na základní škole hrála na klavír a zpívala ve sboru, ale naplno se ke zpěvu vrátila až během posledních 4 let.

Mariana absolvovala Fakultu humanitních studií UK a v dalším vzdělávání bude pokračovat tento rok. Mezi její největší úspěchy patří první místo v hitparádě Music Chart na Evropě 2, kterou dobyla songem S tebou s kapelou HELLO (Ezy Hýbl a Franta Soukup). Kromě toho má za sebou i živé vystupování v divadelním představení Mesiáš, kde zpívá alternativní koledy, které složil herec Roman Zach.

ČTI TAKÉ: „VYDĚSIL VÁS HOROR TO? POKRAČOVÁNÍ BUDE MNOHEM TEMNĚJŠÍ!“, PROZRADIL REŽISÉR

Vodafone YOU FEST

Jak se ti líbí novinka Mariany Prachařové? Hlasuj!
Hlasuj 222
HIT!
Hlasuj 179
SHIT!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:28 úterý 9. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 78
  SUPER
 • 17
  FAIL
 • 11
  LOL
 • 10
  WTF
 • 9
  OMG
 • 8
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART