Máma Justina Biebera promluvila! Co si opravdu myslí o Seleně Gomez?

10. prosince 2017 16:32
„V Hollywoodu je tolik povrchnosti a falše!“, říká Pattie...

ČTI TAKÉ: YOUTUBER KOVY PŘIZNAL, ŽE JE GAY. „REAKCE FANOUŠKŮ NEBYLY JEN POZITIVNÍ“, ŘEKL V ROZHOVORU

Pattie Mallette a Justin Bieber

„Nevím přesně, jak to mezi nimi kdy bylo a je, protože Justin se ohledně svých vztahů nikdy moc nesvěřuje, ale miluju jí!“, svěřila se Pattie magazínu People se svým názorem na Selenu Gomez.

„Podporuju všechno, co Justin dělá, pokud ji miluje, miluji ji i já. Potkaly jsme se a myslím, že jsme si skvěle sedly a máme mezi sebou speciální pouto, myslím, že Selena je vážně drahoušek. O jejich vztahu ale nemůžu mluvit, to je jen mezi nimi dvěma“, pokračuje Pattie.

Justin Bieber / Selena Gomez

Poslední týdny všechno nasvědčuje tomu, že se tihle dva k sobě po letech vrátili, ale ani jeden z nich zatím nic oficiálně nepotvrdil.

„Myslím, že pokud se člověk zamiluje a opravdu toho druhého miluje, život je mnohem jednodušší a člověka drží kvalitní vztah víc nohama na zemi. 

Justin Bieber a Selena Gomez opět spolu?

V Hollywoodu je tolik povrchnosti a falše, že je zázrak najít někoho, komu můžete věřit a spolehnout se na něj, že vás má rád jen proto, jací jste... Když na někoho takového narazíte, držte se ho!“, zakončuje Pattie.

Selena Gomez a Justin Bieber

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:32 pondělí 9. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 872
  LOVE
 • 82
  LOL
 • 69
  SUPER
 • 47
  WTF
 • 44
  OMG
 • 36
  FAIL
Foto

O82k24p31a79c75k36a P47a18c26k49a

Selena je anděl a jako takový nemůže dostat tolik co dává. Samozřejmě je to taky holka, co má smůlu, která se nevyhne nikomu, ať je třeba prezident.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART