Máma Demi Lovato promluvila! „Demi tu nemusela být“!

20. září 2018 10:52
Závislost Demi Lovato (26) řešil celý svět. Nejvíce otřesená z toho byla ale její máma.

Demi a její máma Dianna

Když přišla zpráva, že se Demi Lovato (26) předávkovala drogami, byl z toho celý svět v šoku. Všichni si mysleli, že má svojí závislost dávno za sebou a vše má pod kontrolou. Nebylo tomu tak. Nejvíce v šoku ale byla její rodina, včetně mámy Dianny de la Garza (56), která teď poskytla první rozhovor od červencových událostí.

Je jasné, že se pro ní v ten den změnil život. „Je stále velmi těžké o tom mluvit. Začnu se třást, když na to začnu myslet,“ říká na úvod Dianna. Byl to normální den do té doby než jí přátelé její dcery začali psát, zda je Demi v pořádku. Dianna nic nevěděla, pak jí ale zavolala asistentka její dcery s tím, co se stalo.

Byla jsem v šoku. Nevěděla jsem, co mám říct. Je to jedna z věcí, který jako rodič nechcete slyšet o svém dítěti,“ svěřila se. Demiina asistentka řekla, že zpěvačka je při vědomí, ale nemůže mluvit. Diana hned jela za svou dcerou do nemocnice a věděla, že jediné, co Demi potřebuje je její láska.

Nevypadala vůbec dobře. Řekla jsem jí: „Demi, jsem tady a miluji tě.“ V tu chvíli mi řekla, že mě také miluje,“ svěřila se dojemně. Přiznala, že od začátku věřila, že se její dcera uzdraví a že přeje každému, aby se se svou závislostí naučil bojovat a myslel pozitivně.

Sláva není vše! Hvězdy, které trpí schizofrenií a jinými duševními problémy!

Důvod, proč žije je milion modliteb, které k ní posílám. Nemyslím si, že by tu byla, kdybychom všichni nevěřili, že to dopadne,“ přiznala Diana. I my věříme a přejeme, aby se úspěšná zpěvačka a herečka brzy uzdravila a svou závislost navždy porazila.

ČTĚTE TAKÉ: 7 slavných hvězd, které si v dětství prošly peklem! Kdo se narodil ve vězení?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:52 pátek 18. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 52
  LOVE
 • 23
  SUPER
 • 21
  WTF
 • 20
  LOL
 • 19
  FAIL
 • 16
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART