Mají se tyhle dvě rády? Kylie Jenner promluvila o tom, co si myslí o ségře Kendall!

31. srpna 2017 14:58
Kylie řekla, co si myslí o ségře Kendall! Budete překvapeni!

ČTI TAKÉ: Chystá už novou desku? Zayn Malik promluvil o budoucí novince!

Kylie a Kendall Jenner

Sestry Kendall a Kylie Jenner jsou krásné a úspěšné, a přestože jsou obě světovými star, prakticky si nekonkurují nebo to tak alespoň vypadá. Kylie vlastní svou kosmetickou firmu a Kendall patří top mezi modelkami. Kylie se teď ale svěřila, jaké by to bylo, kdyby s Kendall nebyli sestrami. Prý si nedovede představit sebe a Kendall jako nejlepší kamarádky.

„Nemyslím si, že bychom s Kendall byli přátelé, kdybychom nebyli sestry,“ svěřila se na MTV VMAs. To vše přišlo poté, co zjistila, že se srovnává s Kendall a jejími kamarádkami. „Kendall je tu s Bellou Hadid a Hailey Baldwin skoro každý den a neustále mluví o módě. Někdy si přeji, abych mohla být úplně někým jiným než teď,“ přiznala.

Příspěvek sdílený Kylie (@kyliejenner),Tato sourozenecká rivalita je ale zdá se na obou stranách. Kendall se už dříve svěřila, že Kylie často závidí její společenské postavení. „Vzpomínám si, že Kylie měla tolik přátel, pořád někam chodila a já neměla nikoho a seděla doma,“ řekla.

Přestože obě mohou mít na tu druhou trochu jiný názor a ne ve všem spolu musí souhlasit, máme pocit, že kdyby se něco dělo, hned by se navzájem podpořily.

write to me  @laperlalingerie #LaPerla_Ambassador

Příspěvek sdílený Kendall (@kendalljenner),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:58 pátek 29. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 35
  LOVE
 • 24
  LOL
 • 19
  SUPER
 • 18
  WTF
 • 13
  OMG
 • 11
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART