Mají našlápnuto hodně vysoko. Dvojčata Marcus a Martinus útočí na mezinárodní soutěže!

16. října 2017 9:39
Norská dvojčata chtějí uspět i v soutěži Eurovision a Melodifestival.

ČTI TAKÉ: 15 hudebníků, kteří se svlékli donaha pro svůj videoklip! Od Miley Cyrus přes Eminema až k Blink-182!

Marcus a Martinus

Šílí po nich půlka holek z Evropy, ale jim to evidentně nestačí. Dvojčata Marcus a Martinus ze Skandinávie na sebe upozornili v soutěži Melodie Grand Prix a třemi deskami, které lámaly rekordy v norských hitparádách. Protože klukům bude v únoru šestnáct let, mohou se zúčastnit mezinárodní soutěže Eurovision. Na svůj Instagram tak sdíleli fotku s komentářem Session.

Session!

Příspěvek sdílený Kristian Rønning/Sirius (@sirius_official),

Na ní jsou společně s úspěšnou švédskou zpěvačkou Linneou Deb a populárním švédskáým popovým zpěvákem Robinem Stjernbergem. Že by právě oni dva talentovaným dvojčatům pomáhali? Zpěvačka fotku následně sdílela i na svůj Instagram, otázka ale je, jestli je fotka aktuální a přípravy na soutěž probíhají už teď nebo se už Eurovisi začali věnovat již dříve.

Jisté je, že kluci se snaží rozšířit svou fanouškovskou základnu a vypadá to, že by se jim to mohlo dařit právě díky mezinárodním soutěžím. Eurovision totiž rozhodně není jediná show, které se v příštím roce dvojčata zúčastní. Šanci ještě mají v Nekidufestivalen 2018, což je soutěž, kterou pořádá švédská veřejnoprávní televize a rozhlas.

V ní se ale ještě neví jestli se do ní dostanou, protože z 28 písní porota vybere 14. Kluci ale mají velkou šanci, protože jejich poslední hit Together je velmi úspěšný i ve Švédsku. Norská dvojčata se tak zřejmě rozhodla uspět prvně v severských zemí. Uvidíme, jak velké štěstí a kolik nových fans jim soutěže přinesou.

ČTI TAKÉ: Fanynky po nich šílí! Budou spolu Dylan a Cole Sprouseovi hrát v Riverdale?

Marcus & Martinus - bae, girls, light it up

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:39 úterý 13. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 326
  LOVE
 • 31
  SUPER
 • 24
  LOL
 • 22
  WTF
 • 22
  FAIL
 • 17
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART