Maduar a Holki pripravujú spoločný POHODOVÝ SONG!

31. května 2017 12:04
Na obzoru je další česko-slovenská hudební spolupráce. Slovenský Maduar a české Holki připravují v těchto dnech vydání společné skladby, kterou nazvali Pohodový song!

ČTI TAKÉ: LIBOR BOUČEK V MIXXXER SHOW NA ÓČKU! SLEDUJ CELÝ DÍL!

Holki / Maduar

Kapely Maduar a Holki připravují vydání společné československé skladby s názvem „Pohodový song“

Více nám o této kooperaci řekl Juraj Matyinko z Maduaru, který spolu s bratrem Ladislavem stojí za tímto projektem: „Už dlhšie sme uvažovali nad česko-slovenskou spoluprácou pri našej tvorbe. Do úvahy pripadali rôzne možnosti, ale nakoniec sa to celé vyriešilo samo.

VIDEO: 21. 5. 2017 | Maduar & Holki - Pohodovy song - skuska dvojhlasov:

Pri vystúpeniach na akciách zameraných na 90. roky sme sa spoznali s dievčatami z formácie Holki, s ktorými sme boli okamžite na jednej vlnovej dĺžke. Po prvom spoločnom vystúpení nám bolo jasné, že práve ich oslovíme pri príprave nového singla a sme radi, že našu ponuku bez váhania prijali.“

Juraj ve spolupráci s Markem Vozárem připravil skladbu, která je absolutně pohodová a k tomu napsal i text. „Chcel som, aby z toho išla rovnaká pohoda, akú máme vždy, keď sa s Holkami stretneme. Je s nimi nesmierna zábava a dokážeme sa spoločne smiať aj celé hodiny.

Maduar - Hafanana:

Navyše sme sa už oproti 90. rokom generačne posunuli a každý z nás má svoju rodinu, tak som chcel, aby z tej skladby išla nielen kamarátska, ale aj rodinná pohoda, ktorú si momentálne všetci užívame a prináša nám radosť. Myslím si, že sa to nakoniec podarilo a názov Pohodový song plne vystihuje atmosféru skladby.“, vysvětluje.

Skladba i klip jsou již natočené, aktuální probíhají postprodukční práce. Vokály se nahrávali nedaleko Bratislavy ve studiu zpěváka Ľuba Virága, záběry ze studia se objeví i ve videoklipu. Ten však bude především rodinným klipem, jehož natáčení bylo realizováno na středním Slovensku v krásných prostorách Parku pod Borovicou.

Holki - Jsi senzační ( Official clip ):

Jak upřesňuje Juraj Matyinko: „Náš plán bol jednoduchý, zobrať rodiny s deťmi do prírody a stráviť s nimi spoločný víkend. Areál Parku pod Borovicou bol pre tieto účely ako stvorený.

Okrem krásneho ubytovania v kanadskom zrube hneď pri rybníku sme mali možnosť vyskúšať rôzne zaujímavé aktivity - jazdu na buginách, 160 metrový Zipline, lanovú dráhu, člnkovanie, lukostreľbu či vrhanie sekery na terč.

Okrem toho sme si zamozrejme zahrali futbal, posedeli večer pri ohni a nakrmili zvieratá v miestnej minifarme. Proste nádherne strávený čas v kruhu rodiny, ktorý si hlavne deti mimoriadne užili. Mne osobne sa pritom vybavili spomienky na moje detstvo.“

Celý pobyt zaznamenávali 3 filmové štáby, z toho jeden měl na starosti práci s drony, díky čemuž vznikly i krásné letecké záběry. Jak to nakonec celé dopadne uvidíme v průběhu 2 týdnů, protože na 15.6. je plánovaná premiéra Pohodového songu i s videoklipem.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:04 čtvrtek 28. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 17
  LOVE
 • 13
  SUPER
 • 13
  OMG
 • 12
  LOL
 • 12
  FAIL
 • 11
  WTF

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART