Má Demi Lovato holku? V Disneylandu se vodila ruku v ruce se známou DJkou!

12. září 2017 10:51
Na Demi Lovato se možná usmálo štěstí..

ČTI TAKÉ: Herečka ze seriálu Riverdale tvrdí, že jí někdo hrozí smrtí!

Demi Lovato

Demi Lovato.

Že by se štěstí a láska obrátila i k Demi Lovato? Zpěvačka vyrazila se svými přáteli do Disneyladnu a všichni vypadají opravdu moc šťastně a vesele. Návštěvníci si ale všimli, že Demi se má až podezřele blízko k producentce a DJ Lauren Abedini. Někteří si všimli, že dvojice spolu chodí za ruce a objímá se.

Dokazují to i fotky, kde dívkám sice není vidět do tváře, ale podle oblečení lze poznat, že jsou to ony. Jsou jen kamarádky nebo je v tom něco víc? No těžko říct, protože Demi je v současné době sama a několikrát nepřímo potvrdila, že je bisexuální. Stačí si jen poslechnout singl Cool for the Summer.

„Neříkám, že všechny moje písně jsou založeny na mých osobních zkušenostech. Láska je všestranná a nezáleží na tom, co si o ní a vašem vztahu myslí ostatní. Když se s někým spojíte na duchovní úrovni, nezáleží na tom, aby ostatní řešili jeho minulost, na vaši pověst nebo na cokoliv jiného. Záleží jen na vás,“ svěřila se dříve Demi.

Příspěvek sdílený Demi Lovato (@ddlovato),

Takže ano, je možné, že Lauren a Demi jsou jen kamarádky, které se zkrátka drží za ruce při procházce parkem. Nemusí to zkrátka nic znamenat. Jak to mezi nimi skončí, je otázka, důležité je, aby Demi byla šťastná.

ČTI TAKÉ: Demi Lovato není žádná křehotinka! Získala pás v bojovém sportu! V jakém?

: @angelokritikos

Příspěvek sdílený Demi Lovato (@ddlovato),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:51 středa 10. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 42
  LOVE
 • 33
  OMG
 • 17
  SUPER
 • 15
  LOL
 • 13
  FAIL
 • 11
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART