#LOVE: Harry Styles zavolal fanynce, aby jí řekl, že ji miluje!

30. května 2017 7:56
Téměř všechny celebrity se nějakým způsobem vyjádřily k masakru v Manchesteru a ukázali nejrůznejšími způsoby svou podporu Ariany Grande, všech rodin zraněných i obětí... Jak podpořil fanoušky Harry Styles?

ČTI TAKÉ: LIAM PAYNE ŠOKOVAL PROHLÁŠENÍM OHLEDNĚ SVATBY S CHERYL!

Freya Lewis / Harry Styles

Harry se rozhodl udělat ještě něco navíc, než jen ukázat solidaritu s oběťmi teroristického útoku na sociálních sítích, jako ostatní hvězdy.

Při koncertě v Mexiku držel minutu ticha za všechny oběti, připravil si dlouhou řeč, místo divokého koncertu odehrál intimní akustický set a... zavolal fanynce, která byla jednou ze zraněných obětí, které málem nepřežily. Freya Lewis podstoupila několik operací, díky kterým jí doktoři zachránili život.

Hazza zavolal Freye krátce poté, co se 27. 5. probrala po poslední operaci, chvíli si spolu povídali a pak jí Harry řekl, že ji miluje a promluvil i s jejím tátou.

I když rozhovor netrval dlouho, pro rodinu to hodně znamenalo a my oceňujeme způsob, jakým se Harry rozhodl podpořit rodinu, která si prošla peklem.

Ariana Grande

Ariana se rozhodla ukázat teroristům pomyslný prostředníček svým rozhodnutím vrátit se do Manchesteru a odehrát benefiční koncert. Peníze budou putovat rodinám pozůstalých. Ariana také nabídla zaplatit pohřby fanoušků a jejich rodičů, kteří zaplatili za návštěvu areny v Manchesteru svými životy.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:56 středa 27. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 728
  LOVE
 • 51
  SUPER
 • 47
  OMG
 • 41
  WTF
 • 34
  LOL
 • 28
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART