LOVCI POKÉMONŮ SI V ZÁPALU AKCE ANI NEVŠIMLI, ŽE MEZI NIMI S TELEFONEM POBÍHÁ I JUSTIN BIEBER!

19. července 2016 12:24
Fanynky šílí a rvou si vlasy, protože některé z nich, které byly na lovu Pokémonů blízko Central Parku v New Yorku si v zápalu hraní ani nevšimly, že mezi nimi běhá i jejich idol - Justin Bieber!

Celebrity mají poslední týden díky hře Pokémon GO trochu volněji a nemusí se tolik maskovat před případnými fanoušky, číhajícími na každém kroku! Ti totiž nyní koukají převážně do mobilů a tak si často ani nevšimnou, že je jejich idol doslova na dosah! Stačilo by jen se rozhlédnout!

Lovu Pokémonů propadl i zpěvák Justin Bieber

Justin Bieber si díky hře Pokémon GO užil nerušený lov v New Yorku a alespoň na chvíli se cítil jako obyčejný smrtelník, protože fanoušci si ho ve snaze ulovit Pokémona Gyaradose zkrátka nevšimli, jak dokazuje video jeho manažera a kámoše Scootera Brauna!

TAKHLE VYPADÁ POKÉMONNÍ ŠÍLENSTVÍ V NEW YORKU:

Justin ale není jediná celebrita, která propadla Pokémánii! Například John Mayer se fanouškům přiznal, že už utratil 99.99 dolarů za 14 500 PokeCoins, Tyga ignoruje svou přítelkyni Kylie Jenner a místo toho sjíždí Pokémony kde to jen jde a Nick Jonas tweetnul o tom, že novou celosvětovou nemocí trpí i Demi Lovato!

via GIPHY

Jedeš v tom taky? Hraješ Pokémon GO?
Nikdy! Je to blbost!
Nikdy! Je to blbost!
430
No jasně! Miluju to!
No jasně! Miluju to!
342
Zkusil/a jsem to, ale nebaví mě to
Zkusil/a jsem to, ale nebaví mě to
182
Jsem závislák!
Jsem závislák!
53

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:24 středa 16. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • 6
  LOL
 • 5
  LOVE
 • 4
  SUPER
 • 4
  FAIL
 • 4
  OMG
 • 3
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART