Louis Tomlinson chystá nový klip i desku! Jak ho podporuje jeho holka Eleanor?

9. června 2017 9:54
Louis chystá svou sólovou desku! A už teď je jasné, že bude velmi dojemná a emocionální!

ČTI TAKÉ: Ed Sheeran zazářil v Carpool Karaoke! Zazněl i song od One Direction!

Louis Tomlinson a Eleanor Calder

Zpěvák a člen skupiny One Direction Louis Tomlinson se brzy zařadí po bok svých kolegů z 1D, kteří jsou v posledních týdnech extrémně aktivní a vypustí ven svůj nový videoklip k písni Just Hold On.

Klip se natáčel ve městě Doncaster, kde se Louis narodil a kde vyrůstal. Video má být věnováno i Louisově matce, která v loňském roce bohužel zemřela na leukémii.

Maid of Honour & Best Man 

Příspěvek sdílený Eleanor Calder (@eleanorj92),

„Louis chtěl natočit klip ve svém rodném městě, protože je toto místo pro něj velmi důležité a má na něj spoustu vzpomínek. Bude to velmi emocionální klip,“ řekl zdroj deníku The Sun.

Ještě není přesně jasné, kdy bude videoklip zveřejněn, ale už teď je jasné, že Louis pracuje i na sólovém albu. „Napsal jsem několik písní a nemůžu se dočkat až uslyšíte celou desku. Bude se vám líbit,“ napsal Louis na své sociální sítě.

Nemůžeme se alba i videoklipu dočkat, už teď je totiž jasné, že to bude velmi emocionální záležitost! Velkou podporou při tvorbě alba, ale i vyrovnání se s těžkou životní situací je pro Louise jeho krásná přítelkyně Eleanor Calder. S tou se dal po smrti maminky opět dohromady a vypadá to, že se mu daří.

Příspěvek sdílený Louis Tomlinson (@louist91),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:54 sobota 7. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 84
  LOVE
 • 10
  FAIL
 • 8
  SUPER
 • 6
  LOL
 • 6
  WTF
 • 5
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART