LINKIN PARK věnovali nový videoklip zesnulému zpěvákovi Chesterovi

19. září 2017 17:16
Skupina LINKIN PARK zveřejnila videoklip k písni One More Light. Pojala ho jako vzpomínku na zpěváka Chestera Benningtona, který se v červenci oběsil. Zároveň ohlásila koncert, jenž se koncem října odehraje v Hollywood Bowl na zpěvákovu počest.

ČTI TAKÉ: I TAKHLE MŮŽE VYPADAT DEPRESE! TALINDA BENNINGTON SDÍLELA VIDEO CHESTERA! TAKHLE SE CHOVAL JEN PÁR HODIN PŘED SVOU SMRTÍ!

Chester Bennington

Zatím poslední klip Linkin Park publikovali doslova pár hodin předtím, než byl Chester ve svém domě nalezen mrtvý. Video Talking To Myself bylo sestříháno ze záběrů pořízených na koncertech i v zákulisí včetně obrázků z pražských Letňan. 

Podobně pojatý je i nový klip, který společně režírovali člen skupiny Joe Hahn a její dlouholetý fotograf Mark Fiore. Ústřední postavou je pochopitelně Chester Bennington. Dodejme, že o písničce One More Light se jako o dalším singlu uvažovalo od samého začátku, jeho vydání jen urychlily reakce fanoušků po smutné události.

Chestrovu památku Linkin Park uctí 27. 10. 2017 v Los Angeles na speciální akci, které se zřejmě zúčastní řada hostů. Jejich seznam pozůstalí členové kapely zatím neprozradili, nepochybně však půjde velký a značně emotivní podnik.

Linkin Park - One More Light : 

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:16 středa 17. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 70
  LOVE
 • 9
  SUPER
 • 9
  WTF
 • 8
  LOL
 • 8
  FAIL
 • 8
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART