Liamova holka Cheryl tajně porodila? Fanoušci spekulují, že miminko už je na světě!

27. února 2017 8:57
Bude se dítě jmenovat tak, jak si kdysi přál Liam? Cheryl Cole konečně potvrdila své těhotenství účastí na focení speciálního photoshootu pro L ́Oreal, který se objevil v Daily Mirror a... fanoušci si myslí, že mímo už je dokonce na světě!

ČTI TAKÉ: SELHALO MU SRDCE! ZEMŘELA NEJVYŠŠÍ HVĚZDA SERIÁLU HRA O TRŮNY!

V novém videu pro L ́Oreal, které je hlavně o sebevědomí se Cheryl předvedla také a moc jí to slušelo! Video i focení pochází z doby cca před pěti týdny. Cheryl se ale neobjevila už ani na promo akci k této kampani před pár dny a fanoušci spekulují, že miminko už je možná necelý týden na světě!

Jak na to přišli? Termín porodu byl prý podle jejich výpočtu zhruba před sedmi dny! Podle jiných ale zaručeně Cheryl porodí až v březnu. Tak si vyberte!

Podle nás je to úúúplně jedno! Hlavně, ať je miminko zdravé! Nepochybujeme, že se Liam se svými fanoušky o skvělou zprávu o narození svého prvního potomka rád brzy po jeho narození podělí na sociálních sítích! Tak si počkejte!

Cheryl a Liam Payne

Liam kdysi (ještě předtím, než začal chodit s Cheryl) řekl v jednom z rozhovorů ohledně jména jeho budoucího dítěte toto: „Líbí se mi jméno Taylor. Protože ho může mít kluk i holčička! Takže až budu mít své první dítě, pojmenuju ho takhle!“

Uvidíme, Liame! <3

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:57 úterý 27. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • 125
  LOVE
 • 27
  WTF
 • 23
  LOL
 • 15
  FAIL
 • 14
  SUPER
 • 14
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART