Liam Payne stráví Vánoce se synem! Kam ho chce vzít a co Bear miluje?

11. prosince 2017 14:42
Zpěvák Liam Payne řeší, zda bude o Vánocích se svou rodinou. Hlavně se synem, pro kterého to budou první Vánoce.

ČTI TAKÉ: Hvězda Musical.ly Jacob Sartorius z USA vystoupí poprvé v Praze!

Liam Payne se synem.

Život Liama Payne se bezpochyby hodně změnil poté, co se mu letos narodil syn Bear, kterého má se zpěvačkou Cheryl Cole. Od té doby, co se stal otcem, se člen One Direction zbavil i spousty neřestí. Teď má v plánu být Liam na Vánoce se svou rodinou. V rozhovoru pro společnost Entertainment se přiznal, že tyhle Vánoce jsou pro něj extrémně důležité, protože půjde o první svátky, která jeho syn zažije.

Date night 

A post shared by Cheryl (@cherylofficial) on

 „Jsou to jeho první Vánoce. Bude se zajímat jen o balicí papír, takže mu chceme vybrat ten nejkrásnější,“ svěřil se zpěvák. Doufáme, že Liam bude sdílet nějaké roztomilé video, kde bude jeho syn papír trhat. Zpěvák také dodal, že by rád dodržel svou vánoční tradici a vydal se se svou rodinou do Disnelandu na Floridě. 

„Líbí se mi ta myšlenka, že si to jednou užije stejně jako já. Ale to až mu bude třeba šest, ale je to jen sen. Uvidíme,“ dodal. To zní jako opravdu rozkošná tradice. Pokud jde o svátky, má Liam jasno. 

„Chci je, co nejvíce strávit se svým synem a užívat si dobré vánoční jídlo. Je tedy možné, že po Vánocích poznáte jiného Liama,“ smál se. Doufáme, že si Liam svátky užije a že se brzy s fanoušky podělí o to na, co se u něj můžeme těšit příští rok.

ČTI TAKÉ: Proč si Zac Efron myslí, že polibek se Zendayou byl nejlepší, co zažil?

¡ʎǝɥ ɥo

A post shared by Liam Payne (@liampayne) on

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:42 úterý 10. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 44
  LOVE
 • 18
  SUPER
 • 17
  LOL
 • 11
  WTF
 • 11
  FAIL
 • 10
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART