Liam Payne se chce potkat se Zaynem Malikem! Bude mít ale zájem i on?

25. ledna 2018 10:39
Liam se rozhodl zakopat válečnou sekeru a chce se udobřit se Zaynem. Stojí o to ale i on?

ČTI TAKÉ: Drake věnoval dva songy své ex Jennifer Lopez! Chce jí zpátky?

Zayn Malik a Liam Payne

Členové skupiny One Direction – Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan a Louis Tomlinson se se svým prvním odpadlíkem Zaynem Malikem nerozešli právě v dobrém. Zayn o svých kamarádech nemluvil taky příliš dobře. 

Vypadá to ale, že Liam chce teď staré nešvary hodit za hlavu a udobřit se. Za měsíc proběhne předávání Brit Awards, kde je Liam nominován hned ve dvou kategoriích a cenu si může odnést i Zayn.
Kdo vyhraje, na tom v tuto chvíli moc nezáleží, nás hlavně zajímá, jestli se kluci udobří! V roce 2015 opustil Zayn skupinu One Direction a ztratil tak veškerý kontakt s kluky, se kterými strávil podstatnou část svého života. Liam se teď svěřil, že se chce se Zaynem znovu potkat.

Znáš českou hudební scénu? Vyzkoušej si náš test a zjisti, jak na tom jsi!

„Pokud se na Brit Awards potkáme a on se bude chtít bavit, je to jasné,“ svěřil se Liam. Zayn se k tomu zatím nevyjádřil, ale my doufáme, že se rozmyslí a kluci se opět budou bavit jako dřív. Bylo by skvělé vidět je opět na společných fotkách!

Liam přál nedávno Zaynovi k narozeninám na Twitteru, a přestože zpráva byla jednoduchá a krátká, byl jediným z 1D, který Zaynovi popřál. Je ale důležité říct, že Liam nebyl první, který Zayna kontaktoval. Udělal to už před rokem i Louis.

„Potkali jsme se, trochu se mezi námi vyčistil vzduch a my si mohli promluvit. Moje máma říkala, že musím Zayna opět kontaktovat,“ svěřil se dojemně Louis se vzpomínkou na svou maminkou, která před rokem zemřela na leukémii. Doufáme, že se i Liam se Zaynem usmíří a že jednou uvidíme celou skupinu opět pohromadě!

ČTI TAKÉ: Smutná zpráva obletěla svět! Zemřel představitel fialového Tinkyho Winkyho z Teletubbies!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:39 pátek 25. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 96
  LOVE
 • 14
  SUPER
 • 13
  FAIL
 • 12
  LOL
 • 12
  WTF
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART