Liam Payne nevzpomíná na časy s One Direction rád. „Bylo moc práce a žádná zábava“

27. září 2017 21:24
Liam Payne zavzpomínal na časy s 1D.

ČTI TAKÉ: Lady Gaga prozradila, jaký je život slavných hvězd: „Cítím se osamělá a často psychicky na dně!“

Dají se One Direction ještě dohromady?

Zpěvák Liam Payne se svěřil, jaký pro něj byl život v kapele One Direction. Překvapivě přiznává, že to žádný med nebyl. Kapela totiž nonstop pracovala a čas na oddech byl minimální.

„Jedním z problémů bylo, že jsem se nikdy nezastavili, abychom mohli oslavit náš úspěch. Vyhráli jsme spoustu amerických hudebních cen a nikdy jsem to nešli oslavit, museli jsme hned do letadla. Došlo to do bodu, kdy nám úspěch už nepřinášel radost. Ani nevím, co se vlastně stalo s našimi písněmi, protože jsme pracovali pořád na dalších. Bylo to těžká práce. Nonstop,“ přiznal zpěvák.

Liam Payne se synem a přítelkyní.

Ten teď boduje nejen jako sólový umělec, ale především si užívá svou roli otce. Přiznává ale, že kapela se uměla vyrovnat s každým problém, který přišel. „Když se něco dělo, dostal jsem hned telefon k uchu. Když bylo potřebná nějaká omluva, říkal jsem jí já. Byl jsme mluvčím kapely, ať se to týkalo novinářů nebo managementu.“

@boo_george_studio

Příspěvek sdílený Liam Payne (@liampayne),

„Když jsem kapelu opustil, cítil jsem se jinak. Trvalo to nějakou dobu, ale vím, že jako sólový umělec potřebuji čas a že ten už se mi dostává. Je to startovní linie,“ svěřil se. Vypadá to, že je teď opravdu spokojený a my se už nemůžeme dočkat jeho nových písní.

ČTI TAKÉ: Premiéra nového „zaláskovaného“ klipu Vesmírná od Sebastiana! Sleduj právě teď!

Liam Payne - Strip That Down

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:24 čtvrtek 25. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 64
  LOVE
 • 29
  FAIL
 • 23
  WTF
 • 20
  OMG
 • 12
  SUPER
 • 12
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART