Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • LÉTOFEST = osm festivalů napříč Českou republikou!

  1. srpna 2017 12:12
  Akce pro celou rodinu, hvězdy československého nebe, bohatý doprovodný program pro děti i dospělé a mnoho dalšího!

  ČTI TAKÉ: LINKIN PARK OZNÁMILI MÍSTA A DATA KONÁNÍ CELOSVĚTOVÝCH VZPOMÍNKOVÝCH AKCÍ NA CHESTERA BENNINGTONA

  LétoFest 2017

  Všechny Létofesty jedou od poledne do půlnoci, přičemž první kapela startuje ve 13:00. Ve všech městech vystoupí kapela Wanastowi Vjecy, která publikum vždycky rozpálí a představí svoji novou desku Alchymie. Těšit se můžete také na Michala Hrůzu, Marka Ztraceného, Ewu Farnou, Mandrage nebo kapelu Mňága a Žďorp.

  Předprodej je spuštěn v síti TICKETLIVE.

  Ceny vstupného jsou odstupňované, do dne před akcí mají návštěvníci poslední možnost koupit vstupenky za 430 Kč, na místě za 490 Kč. Novinkou je prodej V. I. P. vstupenek v místě konání festivalu, který vám zajistí vstup do V. I. P. zóny, kde můžete potkat své oblíbené kapely a i něco dobrého zakousnout.

  Doprovodný program:

  II. stage

  Všechny Létofesty jsme se snažili přizpůsobit místu, kde se konají, a proto na II. stage vystoupí místní autorské kapely, které dostanou jedinečnou příležitost zahrát si před velkým publikem.

  Dětské odpoledne

  Létofest je akce pro celou rodinu, tudíž nemůže chybět ani program pro ty nejmenší fanoušky. Za zmínku stojí např. dětský koutek, nafukovací hrad, airbrush tetování, malování na obličej a další aktivity, které si pro vás připravil časopis pro děti Pastelka. Všechny aktivity budou připraveny od 12:00.

  Grilování

  K létu nepochybně patří i grilování, a proto jsme si pro váš připravili grilovací plácek, kde si můžete sami ugrilovat a připravit hamburger a klobásu. Grilování probíhá v hodinových etapách, přičemž z každé etapy je vybrán nejšikovnější grillmaster, který bude oceněn luxusním vybavením na domácí grilovačku.

  Můj nový život

  Na Létofestech se budete nejen výborně bavit, ale máte i šanci pomoci těm méně šťastným, kteří trpí onkologickým onemocněním a chtějí se vrátit zpět do života. Nadace Můj Nový Život ve spolupráci s Létofestem umožní dětem a jejich rodinám vstup zdarma, a navíc nabídne všem návštěvníkům zajímavý program.

  A víc

  Festivaly jsou doplněny o promo stánky partnerů festivalů, které nabídnou bohatý pro program, soutěže a představení jejich služeb a produktů.

  Na každém Létofestu bude také oficiální merchandising, kde si můžete koupit originální brýle, klobouky, náramky a další...

  Jedeme dal...a rozhodne jeste nekoncime...ted Wanastowi Vjecy #letofest

  Příspěvek sdílený LétoFest (@letofest),

  Co bude příští rok?

  Někdo už možná ví, že LÉTOFEST 2017 je startovací tour, kterou chceme začít novou tradici a doplnit tak nabídku hudebních festivalů v Česku. Momentálně plánujeme ročník 2018, který bude ještě lepší, protože se nebude konat jenom jeden den, ale rovnou dva. Probíhat bude ve stejných lokalitách jako letos a podobných termínech. Doufáme, že se za rok zase uvidíme!

  PARDUBICE 15.7.2017 #letofest #prvnistacezanami

  Příspěvek sdílený LétoFest (@letofest),

  Brno je tak trochu unikát. Díky spolupráci s brněnskou fotbalovou ikonou Petrem Švancarem, jsme si mohli dovolit využít pro konání Létofestu v Brně Stadion Za Lužánkami.

  Koupí vstupenky před Švanciho stránky zároveň přispějete na údržbu stadionu, aby nám vydržel i do příštího roku. Další bombou je vystoupení božského Káji Gotta, kterého v rámci Létofest Tour můžete vidět jenom v Brně, a to před 17:00.

  Sledujte aktuální info na:

  #letofest #pardubice @dostihypce

  Příspěvek sdílený LétoFest (@letofest),

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:12 středa 29. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

  • 15
   LOVE
  • 12
   FAIL
  • 11
   SUPER
  • 11
   LOL
  • 11
   OMG
  • 10
   WTF

  Související