Nádherné vyznání! Ian Somerhalder vyznal lásku své manželce Nikki Reed!

16. května 2018 11:20
Ian Somerhalder se vyznal ze své lásky ke své ženě, herečce Nikki Reed.

ČTI TAKÉ:  KRÁSNÝ PÁR Z UPÍŘÍCH DENÍKŮ IAN A NIKKI SLAVÍ TŘETÍ VÝROČÍ SVATBY!

Nikki Reed a Ian Somerhalder

Herec Ian Somerhalder a Nikki Reed byli vždycky jedním z nejkrásnějších párů v Hollywoodu. Pravidelně ukazují svojí lásku na svých sociálních sítí a přesInstagram herec z Upířích deníků a herečka ze Stmívání oznámili, že čekají své první dítě. Tento víkend Ian vyznal lásku své ženě i na Den matek. Na snímku je Nikki nahá a objímá své těhotenské břicho.

No filter needed. I remember taking this image of this magical human with a tiny magical human inside. Nicole, you are the warmth of the sun, you are the light of the moon, you are the air in my breath and the ground beneath my feet. How lucky I am to witness you in your most natural and powerful state; as a mother. I’m so profoundly grateful to you for the great sacrifice, patience, will and strength to grow, nurture and push this tiny little angel into the world. You inspire me every day to learn and alongside learning from you there is no doubt in my mind that we will be the parents we’ve always dreamed of being. Happy 1st Mother’s Day honey. What a special day, like every day, to spend in the California sun with you and our cub. Love, Baby Daddy aka Ian

Příspěvek sdílený iansomerhalder (@iansomerhalder),

„Šťastný Den matek, zlato,“ napsal herec. „Vzpomínám si, jak jsem poprvé viděl tohoto kouzelného člověka. Nikki, jsi teplo, jsi slunce, jsi vzduch mého dechu a moje země. Jsem tak šťastný, že jsem svědkem toho nejpřirozenějšího a nejsilnějšího stavu a jsem tak vděčný za tvou trpělivost, vůli a sílu růst a vychovat toho malého anděla,“ dodal Ian. 

NOVÝ KVÍZ: 32 OTÁZEK NA TÉMA UPÍŘÍ DENÍKY (VAMPIRE DIARIES)

Jeho vyznání je plné lásky a porozumění. „Každý den mě inspiruješ a učíš mě. Vždycky jsem snil o tom, že budeme rodiči a jsem tak šťastný, že s vámi mohu strávit každý den na slunci. S láskou, táta Ian.“ 

Herci se vzali v roce 2015 a v roce 2017 se jim narodila dcera Bodhi, která má nyní 9 měsíců. Pár se od narození snaží věnovat jen své dceři a být dobrými rodiči.

ČTI TAKÉ: IAN SOMERHALDER NEMŮŽE ŽÍT BEZ UPÍRŮ! STANE SE JÍM I V NOVÉM SERIÁLU!

Ian Somerhalder

Sexy herec se proslavil seriálem Vampiers Diares

Nikki Reed a Ian Somerhalder

Nikki Reed a Ian Somerhlader.

Nikki Reed a Ian Somerhalder podpořili například Caina Monroxe.

Nikki Reed a Ian Somerhalder tvoří krásný pár!

Nikki Reed a Ian Somerhalder na akci pro mladé kreativce.

Nina Dobrev a Ian Somerhalder / Ian a Nikki Reed

Ian Somerhalder a Nikki Reed

Ian Somerhalder a Nikki Reed

ČTI TAKÉ: 

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:20 čtvrtek 13. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • 33
  LOVE
 • 10
  LOL
 • 10
  WTF
 • 10
  FAIL
 • 9
  SUPER
 • 9
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART