Láska z Riverdale: Lili Reinhart prozradila, proč o vztahu s Colem mluví nerada

10. října 2018 10:01
Vztah Lili Reinhart a Cole Sprouse poprvé na veřejnost vyšel v Paříži. Na město lásky nemůže herečka dodnes zapomenout.

Lili Reinhart a Cole Sprouse /Riverdale/

Láska mezi hvězdami seriálu Riverdale Lili Reihnart (22 )a Cole Sprousem (26) trvá už několik měsíců a Lili stále častěji sdílí společné romantické chvilku a zážitky. V nedávném rozhovoru pro časopis Teen Vogue se svěřila, jaká místa společně se svým milým navštívila.

KVÍZ RIVERDALE: VIDĚL JSI SERIÁL O ZÁHADNÉM MĚSTEČKU? UKAŽ, JAK SE VYZNÁŠ!

Ráda podnikám různé cesty s Colem. Vezme mě na místa, o kterých jsem nikdy neslyšela. Jsou to opravdu nádherná místa,“ svěřila se nadšeně krásná herečka. Jedním z těchto kouzelných míst, byla i Paříž, kde se poprvé všichni přesvědčili o tom, že spolu Betty a Jughead z Riverdale chodí. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

6am.

Příspěvek sdílený Lili Reinhart (@lilireinhart),

Přála bych si, abych Evropu mohla navštívit ještě předtím než jsem byla známá, protože seriál je opravdu velmi populární. Neuměla jsem si Paříž vychutnat tolik, jak jsem chtěla, protože všude na náš číhali fotografové,“ přiznala trochu smutně herečka. 

Dodala, že chtěla jít do muzeí, ale nemohla. I tak jí Paříž přišla nádherná. Lili o svém vztahu nemluví moc a raději si soukromé věci nechává pro sebe. A to nehodlá ani nijak měnit. 

Chci si svůj vztah nechat pro sebe, protože je to věc čistě jen nás dvou. Není to tak, že bych se dokázala tvářit, že o nás lidé nic neví, ale nemusí vědět podrobnosti. Lidé si myslí, že o vztahu hovořit musím, ale tak to není,“ přiznala Lili narovinu. Snad Paříž nebyla poslední místo, kam se roztomilý pár společně vydal, a třeba jednou navštíví i Prahu.

ČTĚTE TAKÉ:  COLE SPROUSE A JEHO 11 PROMĚN! NEUVĚŘÍTE, JAK VYPADAL JAKO MALÉ DÍTĚ!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

@whowhatwear

Příspěvek sdílený Lili Reinhart (@lilireinhart),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:01 čtvrtek 7. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • 160
  LOVE
 • 21
  SUPER
 • 20
  OMG
 • 17
  WTF
 • 15
  FAIL
 • 13
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART