Lady Gaga už roky trpí bolestmi kvůli vzácné nemoci. Nedá se léčit!

3. října 2018 11:19
Popová princezna Lady Gaga promluvila o vzácné nemoci, se kterou bojuje už roky. Trpí kvůli ní nevysvětlitelnými bolestmi.
Lady Gaga

Lady Gaga (32) v posledním rozhovoru promluvila o několika věcech v životě, které jí způsobují trvalé trauma a stres. Je známé, že popová hvězda byla jako teenagerka znásilněná. „Bylo mi 19. Je to dávno, ale něco se tím změnilo. Já a moje tělo jsou od té doby jiné,“ uvedla zpěvačka.

Zatímco o sexuálním napadení mluví otevřeně celkem často, o jedné věci vůbec. Málokdo ví, že Lady Gaga už řadu let trpí vzácnou nevyléčitelnou nemocí s názvem fibromyalgie. Kvůli bolestem, které jí způsobuje, musela v minulosti několikrát rušit koncerty, a dokonce i část turné.

12 NEJZNÁMĚJŠÍCH GAYŮ A LESBIČEK! VĚDĚLI JSTE TO O NICH?

Nemoc se projevuje nevysvětlitelnou bolestí a ztuhlostí v různých částech těla. Nejhorší to bývá ráno a večer. Bolesti v různých bodech těla mohou přitom dorůst do nečekané intenzity. V dokumentu Gaga: Five Foot Two jsou dokonce záběry, jak Gagu bolesti dohnaly až k slzám.

Fibromyalgie se nedá léčit a nemá také jasnou příčinu. Často se však projeví u žen, které prožily vážné psychické trauma. Proto si Lady Gaga nemoc spojuje se svým znásilněním. Protože se o nemoci příliš nemluví, zpěvačka se nyní rozhodla zvýšit o ní povědomí.

ČTĚTE TAKÉ: 20 IKONICKÝCH FILMOVÝCH KOSTÝMŮ! HLASUJTE, KTERÝ JE TEN NEJLEPŠÍ!

Lady Gaga

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:19 čtvrtek 31. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 33
  OMG
 • 23
  FAIL
 • 22
  LOVE
 • 20
  LOL
 • 19
  SUPER
 • 19
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART