Lady Gaga prozradila, jaký je život slavných hvězd: „Cítím se osamělá a často psychicky na dně!“

27. září 2017 14:10
Zpěvačka Lady Gaga prozradila, jaký je život celebrity!

ČTI TAKÉ: První trailer je venku! Třetí díl filmu Labyrint bude mít premiéru v lednu 2018!

Lady Gaga

Být slavnou osobností se může zdát jako paráda. Život hvězd si přeje mnoho lidí, ale neuvědomují si, že i život celebrit může mít své stinné stránky. To odhaluje i zpěvačka Lady Gaga ve svém novém dokumentu, který nedávno zveřejnil Netflix. „Sláva není všechno,“ přiznává sama zpěvačka. „Hvězdný život může být velice psychicky náročný!“

Lady Gaga představuje nový dokument.

„Přestože jsem velice šťastná, je to také velice tvrdý život. Sláva neznamená, že je vždycky všechno krásné a v pořádku. Jsem velice osamělá, izolovaná a velice psychicky nestabilní, protože sláva není jen všechno to, co vidí lidé,“ přiznala zpěvačka.

„Vím, že můj osud je být umělkyní. Přesto jsem velice smutná, když nemohu být se svou rodinou. Ale vím, že moji fanoušci jsou tu jen pro mě. Jsem jen holka, která se snaží stát se ženou. Ráda píše hudbu, zpívá, hraje na klavír a na kytaru, tancuje a žije. Holka, která miluje své fanoušky a chce, aby s ní rostli, protože si navzájem pomáháme, abychom byli silnější,“ dodává.

Lady Gaga

To je velmi důležité prohlášení nejen pro ní, ale především pro její fanoušky. Gaga přiznává, že je často vystavena útokům kyberšikany a dodává, že to má velký dopad i na její psychické zdraví.

Proto je důležité, abychom si pamatovali, že i celebrity jsou jen lidé a to, že jsou slavní, neznamená, že se nemusí cítit špatně a že nemají stejné pocity a emoce jako ostatní. Dokument, kde zpěvačka naplno odhaluje své soukromí je k dispozici na Netflixu.

ČTI TAKÉ: Nejděsivější FACELESS make-up! Máš už líčení na Halloween? Vizážistka překvapuje děsivými kreacemi!

Lady Gaga : Five Foot Two

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:10 čtvrtek 25. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 13
  OMG
 • 9
  SUPER
 • 9
  LOL
 • 9
  WTF
 • 9
  LOVE
 • 5
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART