LADY GAGA A TAYLOR KINNEY SE PO PĚTI LETECH ROZEŠLI! CO VZKÁZALA GAGA FANOUŠKŮM?

20. července 2016 10:29
Lady Gaga a její dlouholetý přítel a snoubenec Taylor Kinney se podle slov zpěvačky rozhodli, že si dají přestávku ve vztahu a rozešli se! Fanoušci jsou v šoku a tak se jim zpěvačka snažila vysvětlit, jak to s rozchodem je...

Taylor požádal Gagu o ruku romanticky loni na Valentýna, dal jí nádherný zásnubní prstýnek ve tvaru srdíčka, který Lady Gaga ráda pyšně ukazovala, ráda o Taylorovi a jejich velké lásce mluvila a oba očividně plánovali svatbu. Co se tedy stalo, že se oba rozhodli dát si přestávku? Přišel podnět ze strany Taylora, nebo Gagy?

Taylor Kinney a Lady Gaga

Oba dva se podle serveru TMZ rozešli dokonce už na začátku července. Není zatím úplně jasné, kdo byl tím, co vztah ukončil, nebo navrhl přestávku, ale oba mají spoustu vlastních aktivit a nebylo je už nějakou dobu společně vidět ani na sociálních sítích, takže mohlo být jasné, že se něco děje.

SOUTĚŽNÍ OBRÁZEK KE HŘE - HLEDÁ SE PIKACHU! KÓD: 3389

via GIPHY

Taylor Kinney a Lady Gaga

Lady Gaga se objevila minulý týden v Malibu bez svého zásnubního prstýnku a Taylor bez ní slavil své 35. narozeniny, takže média začala okamžitě spekulovat o rozchodu. V úterý se Lady Gaga rozhodla vyjádřit k rozchodu na svém Instagram účtu a popsat celému světu, co se vlastně stalo!

Taylor Kinney a Lady Gaga

„Věřili jsme s Taylorem, že jsme opravdové soulmates (spřízněné duše). Jako všechny páry jsme spolu prožili skvělé dny, ale i temnější chvilky. Oba jsme ambiciózní umělci a doufali jsme, že náš vztah a lásku zvládneme i přes častá odloučení, velké vzdálenosti a komplikované pracovní rozvrhy. Prosím, věřte v nás. Jsme jako kdokoliv jiný a opravdu se vzájemně milujeme.“, svěřila se Gaga fanouškům.

Lady Gaga a Taylor Kinney se po pěti letech rozešli:

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:29 čtvrtek 17. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • 72
  OMG
 • 24
  FAIL
 • 19
  LOVE
 • 15
  SUPER
 • 15
  WTF
 • 14
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART