Kylie Jenner vyrazila na večeři s nákupní taškou! Její ceně neuvěříte!

21. srpna 2018 11:37
Nejmladší členka klanu Kardashians & Jenner vyrazila na večeři do vyhlášené italské restaurace v New York City. Oblékla si červené minišaty, k nimž si vzala nákupní tašku!
Kylie Jenner

Kylie Jenner (21) doprovodila do New York City svého přítele Travise Scotta, který vystupoval na slavnostním předávání cen MTV Video Music Awards. Během několikadenního pobytu ve slavné metropoli vyrazila na večeři do vyhlášené italské restaurace Carbone.

15 SUPER TRAPASŮ RODINY KARDASHIAN A JENNER! TOHLE SE FAKT NEPOVEDLO!

Mladá maminka se od hlavy k patě oblékla do kousků značky Alexander Wang. Nejvíce však nezaujala svými červenými minišaty s přiznanými ramínky od podprsenky. Ani černými sandálky se šněrování. Fotografy zajímala její kabelka, tedy vlastně „nákupka“!

Kylie Jenner si na večeři v New York City vzala nákupní tašku

Svoje osobní věci si totiž Kylie nenesla v tradičním psaníčku či dnes módní ledvince. Vsadila opravdu na nákupní tašku! Je vám však asi jasné, že to není jen tak ledajaká taška. Tenhle blyštivý kousek vznikl ve spolupráci newyorského návrháře Alexandera Wanga a rakouského šperkařského impéria Swarovski.

ZEMĚPISNÝ KVÍZ: ZNÁŠ HLAVNÍ MĚSTA STÁTŮ SVĚTA? PŘEVEĎ SE VE 30 OTÁZKÁCH!

Wangloc Mini Shopper, jak zní oficiální pojmenování, je miniaturní verzí nákupní tašky poseté stovkami křišťálky Swarovski. Není tak divu, že se jedná pravděpodobně o nejluxusnější „nákupku“ na světě. Její hodnota je 1695 dolarů, tedy více než 37 tisíc korun.

Co na tenhle módní kousek říkáte?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:37 středa 19. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • 23
  LOL
 • 16
  WTF
 • 10
  FAIL
 • 10
  LOVE
 • 9
  SUPER
 • 9
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART