Kylie Jenner přišla s novou kolekcí kosmetiky! Na co všechno se můžeš těšit?

23. ledna 2018 16:51
Kylie Jenner se už sice těší na své mateřské povinnosti, ale na novou kosmetiku si taky našla čas! Peníze z prodejů se jí sakra hodí!

ČTI TAKÉ: 10 tipů přímo od kadeřníka Kim Kardashian! Jak na dlouhé a zdravé vlasy?

Kylie Jenner a její kosmetika

Kylie Jenner sice teď přemýšlí asi hlavně o svých budoucích mateřských povinnostech, ale její kosmetika Kylie Cosmetics℠ by Kylie Jenner  jí baví neustále. O přípravě nových kolekcí pravidelně informuje na svých sociálních sítích. Nová paletka se jmenuje Kylie Cosmetics Eyeshadow Blue Blue a modelka a podnikatelka je na ní velmi pyšná!

15 milionů followerů na instagramové stránce Kylie už mohlo omrknout zbrusu novou kolekci, kterou modelka chystá. Otázka ale je, jak bude Kylie propagovat svou kosmetiku, až se jí narodí její první dítě. Nová paletka má devět odstínů, jak se vám líbí?

SERIÁLOVÝ KVÍZ: 20 OTÁZEK NA TÉMA UPÍŘÍ DENÍKY! JSI TOP FANOUŠEK?

Překvapující kombinace by měla uspokojit všechny milovníky líčení. Společně s paletkou na oči přichází na trh i čtyři nové rtěnky Velvet v teplých odstínech s názvy Shook, Vibe, Heat a Mood.

Všechny produkty jsou k dispozici od 23. ledna na stránkách KylieCosmetics.com. Otázkou je, zda Kylie plánuje i Valentýnskou kolekci, o té zatím nepadlo ani slovo!

ČTI TAKÉ: KANYE VYNADAL KIM KARDASHIAN, ŽE NENÍ DOST TRENDY! CO HO VYTOČILO?

4 new warm velvets: Heat, Mood, Vibe and Shook, launching tomorrow! 

Příspěvek sdílený Kylie Cosmetics (@kyliecosmetics),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:51 středa 23. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 19
  SUPER
 • 18
  LOVE
 • 16
  OMG
 • 13
  WTF
 • 12
  LOL
 • 12
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART