Který pseudorapper v ČR tě nejvíc štve? Top 10 video hrůz! Hlasuj!

28. února 2017 10:40
Další vaše oblíbená hlasovačka je tady a my se ptáme, kdo vám nejvíc leze krkem v českém rybníčku „rádoby rapu“! Nominovaných je víc než dost!

ČTI TAKÉ: KDO JE PODLE VÁS NEJVĚTŠÍ TRAPKA NA ČESKÉM YOUTUBE? HLASOVALO PŘES 11 000 LIDÍ!

Začneme hned pěkným hárdkórem. Borci na druhou... Džíja! Jsou to borci, co se prodíraj rapem jako ledoborci! Jou! Naprostoretardovaný o nich řekl: „Tohle by si měli lidi pouštět, když chtějí spáchat sebevraždu“. Je třeba něco dodávat?

MC7 - Borci na druhou:

A pozor, tím to neskončilo! Nečekaný ohlas si vyžádal „novou éru“ - Borci na druhou 2 aneb „Jmenuju se Tomík, hlavu mám jak knedlík!“ Tů mač sveg!

Misha - Vítěz ankety, koho byste nejraději na českém youtubu zakázali. Symbol trash hudebních videí, ale zároveň majitel nejsledovanějšího původního cz videoklipu.

Johny Valda hledal nepovedené imitace v Kopírce na playtvak.cz a sám je toho zářným příkladem. Zkouší být českým RWJ a společně s Benderem zkusil i českou verzi battle rapu.

Že se to asi úplně nepovedlo si je vědom i sám Valda, jinak by na konci neprosil, aby ho nikdo nehejtoval a neomlouval výsledek tím, že jde o první pokus. No posuďte sami...

Dominika Myslivcová a její Pink rap... Co dodat? Růžová pohroma a podle Óčkařů největší trapka na cz youtube! Výsledky ankety jasně dokazují, že tuhle růžovku byste nejradši zakázali!

Dony and Davee - CHEZEKAKE:

Video Chezekake proslavil svou reakcí Vlada, který kluky pěkně vyfuckoval...

Zatímco jiní ale jen kritizují a sami nic neudělali, Vlada se alespoň pokusil o vlastní Pokémon rap, takže teď můžete posoudit, jak se mu to (ne)povedlo:

Raego a jeho podivnost s panem Etiketou: Nemáme nic proti netradičním featuringům a už vůbec ne proti Ladislavu Špačkovi, ale tohle se Raegovi vážně nevyvedlo...

Legendární Metrix a jeho Hroznová Lhota:

Nejfejk a jeho „rap“... Ptáme se... Proč?

Kdo z nich podle tebe vytvořil nejhorší pokus o rap?
Misha
Misha
600
Dominika Myslivcová
Dominika Myslivcová
225
Johny Valda
Johny Valda
152
MC7
MC7
143
Raego
Raego
136
Metrix
Metrix
136
Nejfejk
Nejfejk
131
Vlada
Vlada
127
Dony and Davee
Dony and Davee
106

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:40 středa 28. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • 83
  LOL
 • 26
  WTF
 • 19
  SUPER
 • 17
  FAIL
 • 17
  OMG
 • 15
  LOVE

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART