Které slavné dcery jsou nejvíce podobné svým matkám? Hlasuj o největší podobu!

9. ledna 2018 12:20
Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu a v případě hvězd to platí rovněž! Některé děti a jejich rodiče vypadají jako přes kopírák! Přesto má každá z těchto hvězd svůj vlastní život...

ČTI TAKÉ: Top 10 klipů české kapely Mandrage! Hlasuj, který z nich tě nejvíc baví!

Miley Cyrus s maminkou

Miley Cyrus

Miley vypadá jako kopie své matky Tish a nezáleží na tom, jestli mají zrovna stejný, nebo úplně jiný účes. Holky mají stejné oči a podobný tvar obličeje. Přesto se v některých věcech hodně liší. „Miley je tím kým chce být, ale netuším, jak se mohla v kariéře dostat až na vrchol, protože je opravdu velmi citlivá,“ přiznala Tish. Miley je na svou matku velmi hrdá a pyšná.

Zoë Kravitz

Lisa Bonet je známá jako seriálová hvězda, ale především jako bývalá manželka muzikanta Lennyho Kravitze, se kterým má dceru Zoë, která se kromě muziky také věnuje herectví. Obě dámy mají nádhernou pleť, vysoké čelo a krásné hnědé oči. „Pokoušela jsem se stát herečkou a moje máma mě v tom hodně podporovala,“ svěřila se Zoë.

Kate Hudson

Goldie Hawn je známá hollywoodská herečka, která má za sebou desítky rolí. Její dcera Kate v herecké kariéře aktivně pokračuje a má na kontě i několik oscarových nominací. Obě herečky mají blonďaté vlnité vlasy a široký úsměv. „Někdy mi přijde, že nejsem mámě vůbec podobná, ale pak se jdu někdy kolem zrcadla a úplně se v ní vidím,“ přiznává Kate a dodává, že snad jen oči mají obě jiné.

Ava Phillipe

Ava není ještě tolik známá na rozdíl od své matky Reese Witherspoon. S tou se objevila například na premiéře seriálu Big Little Lies a lidé si nemohli nevšimnout, jak moc jsou si obě podobné a vypadají skoro jako dvojčata. „Vidím velkou podobnost. Ava je krásná uvnitř i zvenku a je to velmi dobrá duše. Jsem šťastná, že je mojí dcerou, máme velmi blízký vztah. Mám skvělou kariéru, ale je lepší jí s někým sdílet - ideálně se svými dětmi,“ řekla herečka pro časopis Vanity Fair.

Mamie Grummer

Meryl Streep je jednou z nejuznávanějších hereček Hollywoodu a jít proto v jejích stopách není pro její dceru vůbec jednoduché. Mamie je jednou ze čtyř dětí herečky a také jí se herecká kariéra na Brodwayi a v televizi povedla. „Sledovala jsem jí celý svůj život a to nejen jak vypadá, ale i jak se chová a jsem na ní velmi pyšná,“ přiznala Meryl. V roce 2015 společně hrály ve filmu Nikdy není pozdě a Mamie přiznává, že se jí díky matce podařilo vystihnout svou roli velmi dobře. „Nevím, jestli bych to dokázala s někým jiným. Bylo by velmi těžké vyjádřit před někým cizím tolik emocí, ale já vím, že moje máma je profesionál!,“ dodala Mamie.

ČTI TAKÉ: 15 faktů a zajímavostí o temném seriálu American Horror Story!

Která dcera je své matce nejvíce podobná?
Ave Phillippe
Ave Phillippe
686
Zoe Kravitz
Zoe Kravitz
190
Miley Cyrus
Miley Cyrus
145
Mamie Grummer
Mamie Grummer
123
Kate Hudson
Kate Hudson
108

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:20 středa 9. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 36
  LOVE
 • 25
  SUPER
 • 19
  OMG
 • 18
  WTF
 • 17
  LOL
 • 14
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART