Které hvězdy používají seznamovací aplikace? Zaca Efrona nikdo nechtěl, Demi Lovato chce muže i ženy!

23. října 2017 16:45
Mobilní aplikace, díky kterým se seznámíte s vaší životní láskou jsou stále populárnější. A to nejen mezi obyčejnými lidmi, ale i hvězdy. Že by ani ony nevěděli, jak se seznámit? Které hvězdy se zaregistrovali na aplikacích, aby našli osudového partnera?

ČTI TAKÉ: Taylor Swift jako hospodyňka! Svému příteli Joe Alwynovi ráda vaří a pečuje o něj!

Zac Efron

Demi Lovato

Ve svém dokumentárním filmu se Demi svěřila, že se zaregistrovala v aplikaci App Raya. „Nevadí mi psát si s muži i se ženami. Jsem otevřená lidskému spojení a nezáleží mi na tom s kým přesně to je,“ svěřila se Demi otevřeně. Opět tak rozvířila debaty o tom, jestli má raději muže nebo ženy.

Tonight was magical  #BulgariNYC #FromRometoNYC

Příspěvek sdílený Demi Lovato (@ddlovato),

Zac Efron

Zac se chtěl seznámit na Tinderu, ale ten prý úplně selhal. „Když jsem se přihlásil k Tinderu, nikomu jsem se tam nelíbil. Mysleli si totiž, že můj profil je falešný,“ smál se herec. Škoda, že jsme si jeho profilu nevšimli.

#tbt squad rolled out to Oregon. Where should we go next? P.S. yeah, I know my shirt is inside out. #fail

Příspěvek sdílený Zac Efron (@zacefron),

Katy Perry

V roce 2014 se Katy přihlásila na Tinder. „Musím na Tinder, protože nemám čas se s někým seznámit,“ svěřila se zpěvačka. Nejsme si jistí, zda to je pravda nebo ne, každopádně teď se Katy bát nemusí. Randí opět s Orlandem Bloomem a prý stojí za rozbitím vztahu herce Roberta Pattinsona.

CYRUS SANDWICH@noahcyrus @mileycyrus

Příspěvek sdílený KATY PERRY (@katyperry),

Joe Jonas

Stránka PageSix oznámila, že se k ní v roce 2016 přidal i zpěvák Joe Jonas. Právě v tom roce se dal dohromady se Sophii Turner z Game of Thrones. Pár se dal dohromady na Díkuvzdání, doufejme tedy, že randící aplikaci si zpěvák stáhl předtím než svou budoucí ženu potkal.

Singing our favorite Smash Mouth tune. What's your karaoke song? ‍♀️

Příspěvek sdílený J O E J O N A S (@joejonas),

Bonnie Wright

Že by nebyly k dostání kluci v Bradavicích? Samozřejmě si děláme srandu, ale to že je herečka zaregistrovaná v aplikaci Raya už sranda není. Tak snad tam najde kluka s pořádným kouzlem.

Lindsay Lohan

Herečka svého bratra Michaela nemohla pochopit, když si založil Tinder. Teď se ale rozhodla, že se k němu přidá také. Dokonce sdílela na své sociální sítě fotku, že „náhodně potkala tenhle profil“.

RED ALERT

Příspěvek sdílený Lindsay Lohan (@lindsaylohan),

Cara Delevigne

Modelka a herečka prý také používá aplikaci Raya. Nejsme si však jistí, jak moc jej využívá. Dlouho chodila se zpěvačkou St.Vincent a těžko říct, zda má na randění teď čas a chuť

ČTI TAKÉ: Láska a tetování navždy! Které hvězdy si nechali vytetovat svoje partnery na tělo?

❤️ So much Leo love ❤️

Příspěvek sdílený Cara Delevingne (@caradelevingne),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:45 úterý 20. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 21
  LOVE
 • 20
  LOL
 • 18
  FAIL
 • 17
  OMG
 • 15
  WTF
 • 14
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART