Krize vrcholí! Cheryl Cole a Bear se stěhují od Liama Paynea!

26. února 2018 15:03
I když se snaží na veřejnosti oba chovat, jako by se nic nedělo, mezi Liamem Paynem a Cheryl Cole to prý pořádně skřípe!

ČTI TAKÉ: COŽE? LIAM PAYNE A CHERYL JSOU PRÝ NA POKRAJI ROZCHODU!

Liam Payne a Cheryl Cole

Už je to pár dní, co se vyrojili zprávy, že mezi Liamem Paynem a Cheryl Cole to pořádně skřípe. Na předávání Brit Awards to sice vypadalo, že je páreček zase zamilovaný jako kdysi a žádná krize jim ani zdaleka nehrozí, ale vypadá to, že nic není tak, jak se na první pohled zdá. Pár se prý už delší dobu připravuje na to, až bude žít odděleně a opravdu to vypadá na rozchod

Liam Payne a Cheryl Cole

Podle zdrojů má Cheryl v plánu žít v oblasti severního Londýna, kousek od své nejlepší kamarádky Kimberley Walsh. Cheryl se měla i se synem Bearem nastěhovat do jejich společného domu, ale nakonec prý zpěvačka chce, aby dům zůstal rodinným majetkem nejen pro ni a dítě. 

HLTÁŠ ZOH 2018? VYZKOUŠEJ NÁŠ KVÍZ A ZJISTI, CO O NICH VŠECHNO VÍŠ!

Hledání ideálního místo pro Cheryl a Beara trvalo poměrně dlouho, protože Cheryl neměla kvůli péči o syna tolik času, kolik by potřebovala,“ svěřil se zdroj. Že mateřství není žádná sranda přiznala i sama zpěvačka v rozhovoru pro MirrorOnline. 

Je to na náročné, to je jasné, ale pak na to všechno zapomenu, když jsem s ním, Bear mi všechno tisíckrát vrací,“ svěřila se Cheryl. Doufáme, že se tenhle pár dá opět dohromady, protože by bylo smutné, kdyby Bear vyrůstal bez jednoho z rodičů. Snad to člen One Direction co nejdříve vyřeší!

ČTI TAKÉ: NOAH CYRUS A ALAN WALKER VYRAZILI DO NORSKA! MAJÍ SPOLU NĚCO?

via GIPHY

Cheryl / Liam Payne / Niall Horan

Liam je ze svého syna nadšený!

Liam Payne a Cheryl

Cheryl a Liam Payne

HEREČKA MAISIE WILLIAMS UŽ VÍ, JAK DOPADNE SERIÁL GAME OF THRONES!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:03 úterý 26. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 41
  OMG
 • 15
  FAIL
 • 15
  LOVE
 • 12
  LOL
 • 12
  WTF
 • 10
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART